Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Obowiązkowy sprzęt w kuchni

Każdy wie co potrzebuje w swojej kuchni i tego trzeba trzymać. Najgorzej jest jak sprzęt się popsuje... Tutaj https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-zabrze/ możecie w razie czego zgłosić każdą usterkę swojego agd. Tam nie doczekacie się z odmową pomocy, a wręcz przeciwnie. Naprawa może odbyć już nawet wciągu cztery godzin od zgłoszenia.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

U mnie niezbędnym sprzętem jest oczywiście Sam Cook model PSC-11 , który fantastycznie ułatwia mi gotowanie. Również posiada wiele różnych funkcji co bardzo mi się podoba

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Widzialem takie multicookery i zastanawiałem się nad kupnem. Jedyne co mnie tutaj ogranicza to miejsce w kuchni. Nie mam go zbyt dużo a jednak urządzenia takie swoje zajmują i swoje ważą. Może jednak kiedyś sie na nie zdecyduję

Ze swojej strony polecam zastanowić się jeszcze nad taką suszarką do owoców:
    https://www.eujuicers.pl/suszarki-do...ocow-excalibur

Urządzenie nie jest zbyt duże, a jednocześnie bardzo praktyczne. Pozwala suszyc grzyby, warzywa i owoce. Nie zajmuje dużo miejsca. Suszone owoce w domu sa o wiele smaczniejsze.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia