Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Obowiązkowy sprzęt w kuchni

Każdy wie co potrzebuje w swojej kuchni i tego trzeba trzymać. Najgorzej jest jak sprzęt się popsuje... Tutaj https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-zabrze/ możecie w razie czego zgłosić każdą usterkę swojego agd. Tam nie doczekacie się z odmową pomocy, a wręcz przeciwnie. Naprawa może odbyć już nawet wciągu cztery godzin od zgłoszenia.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

U mnie niezbędnym sprzętem jest oczywiście Sam Cook model PSC-11 , który fantastycznie ułatwia mi gotowanie. Również posiada wiele różnych funkcji co bardzo mi się podoba

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Widzialem takie multicookery i zastanawiałem się nad kupnem. Jedyne co mnie tutaj ogranicza to miejsce w kuchni. Nie mam go zbyt dużo a jednak urządzenia takie swoje zajmują i swoje ważą. Może jednak kiedyś sie na nie zdecyduję

Ze swojej strony polecam zastanowić się jeszcze nad taką suszarką do owoców:
    https://www.eujuicers.pl/suszarki-do...ocow-excalibur

Urządzenie nie jest zbyt duże, a jednocześnie bardzo praktyczne. Pozwala suszyc grzyby, warzywa i owoce. Nie zajmuje dużo miejsca. Suszone owoce w domu sa o wiele smaczniejsze.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Nie ma kuchni bez ekspresu do kawy. Swój mam ze strony https://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy i bardzo polecam. Sprawuje się świetnie, można przyrządzić na nim różne rodzaje kaw.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dbacie o wnętrze własnej kuchni? Polecam Wam Chlebaki sklep internetowy , jest to strona posiadająca w swojej ofercie wiele akcesoriów. Zapoznajcie się z ich ofertą. Sam skorzystałem z ich oferty.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie będę rzucał konkretnymi modelami ale polecę bardziej markowo.
    Najlepiej w tym budżecie szukałabym czegoś z Tchibo Coffee service - głównym plusem większości sprzętów tej marki jest system spieniający w postaci rurki, który jest prosty w użyciu i łatwy w czyszczeniu. Warto jest porównać sobie sprzęty na tej stronie https://www.tchibo-coffeeservice.pl/...ment/ekspresy/ Firma oferuje profesjonalne sprzęty do użytku biurowego i w restauracjach.
    Mocno polecana jest też firma DeLonghi i seria Dynamica - minusem natomiast według mnie jest karafka na mleko która raz na jakiś czas wymaga rozkręcenia w celu wyczyszczenia.
    Jeżeli chodzi o Phillipsa i Saeco (te same firmy) to też są to sprzęty dobre ale ja osobiście do tańszych modeli od tych marek przekonania nie mam.
    Na pewno uważaj na Melitę (fatalna jakość wykonania), odradzałbym też Krupsa (jak dla mnie dość nieintuicyjne sterowanie + Krups nie daje możliwości wyciągnięcia bloku zaparzającego bo "sam się czyści" ale różnie z tym bywa i kto wie po jakim czasie co pijesz)
    O Nivonie się nie wypowiem bo nie miałem prawie żadnej styczności z tą marką, ale ludzie z tego co wiem są zadowoleni.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia