Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
    Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak uczyć się angielskiego?

To prawda, ale to raczej dotyczy nauki w podstawówce lub szkole średniej. Faktycznie wiele osób uczyło się, ale niestety często nauczyciele byli kiepscy, a nauka była bardzo oparta na gramatyce, za to konwersacji było mało. Stąd chyba taka popularność szkół językowych, bo potem wiele osób odkrywa, że język jednak jest im do czegoś potrzebny.

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

To nie rozważaj, tylko się zapisz. Dosyć ciekawe są zajęcia w empik school. Dobrzy lektorzy zawsze motywują, ale ostatecznie każdy sam musi wygrać w lenistwem lub brakiem czasu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie popieram sam miałem okazję uczyć się w empik school 2 lata i zrobiłem znaczny progress jeśli chodzi o język angielski.

porter
    Gość

A słuchajcie, jest tu ktoś z pomorza i zna jakąś dobrą szkołę z angielskim najlepiej w okolicach trójmiasta?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej uczyć się codziennie po trochu. Jedna lekcja dziennie 30 minut jest o wiele lepsza niż raz w tygodniu 5h. Ja się tak uczę i już dużo umiem. I love english

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja ze swojej strony mogę polecić grę Lingo Games na urządzenia mobilne. Uczysz się angielskich słówek i jednocześnie dobrze się bawisz (m.in. jest tam słynny snake). Dodatkowo aplikacja przypomina o kolejnych lekcjach. Dostępne zarówno na Androida jak i iPhone.

Koprobo
    Gość

A gdzie dokładnie w Trojmieście szukasz? Moja dziewczyna po wakacjach się zapisała do Akademii Jezykowej w Gdyni i strasznie się uparła żebym i ja się zapisał. Ona jest bardzo ambitną dziewczyną, więc skoro ONA coś poleca, to wydaje mi się że warto. Wygooglaj sobie te szkołę bo coś mi się kojarzy, że oni mają kilka siedzib w różnych miastach więc może jak nie Gdynia to gdzieś indziej będziesz miał bliżej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-09-15 o 14:40

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Granie w gry w sieci i komunikowanie się ze społeczeństwem w sieci po angielsku bardzo dobrze i przyjemnie uczy języka. Najlepiej komunikować się po angielsku przy użycia jakiegoś komunikatora głosowego.

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Ja ze swojego doświadczenia polecam... oglądanie filmów i seriali z napisami. Najlepiej angielskimi. Później, w miarę czasu można zrezygnować z napisów. Nic mnie tak nie nauczyło rozumieć języka ze słuchu jak oglądanie filmów. Akurat w języku angielskim jest to najłatwiejsze, bo większa część filmów jest w tym języku. Gorzej np.: z niemieckim :< Chciałabym strasznie nauczyć się tego języka, ale jakoś mi nie idzie. Zapisałam się nawet na dwumiesięczny intensywny kurs wakacyjny, ale jest ciężko... Może ktoś z Was zna jakieś dobre nagrania/seriale/filmy w tym języku. A jeśli chodzi o angielski to do wyboru do koloru Ja chyba najwięcej nauczyłam się przez oglądanie Supernaturala... Ale 10 sezonów to duża ilość czasu i odcinków - nie każdy jest w stanie tyle wytrwać

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Oglądanie filmów może pomóc, ale nauki nie zastąpi.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia