Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49
    Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jak uczyć się angielskiego?

I tak i nie.
    Są tworzone specjalne seriale (może i nie są najwyższych lotów), których głównym celem jest nauka języka. Są do nich dołączane później różne ćwiczenia gramatyczne i na słownictwo. Wszystko zależy od tego jak podchodzimy do sprawy. Ale siłą rzeczy oglądanie dużej ilości filmów, czy słuchanie muzyki, czy wiadomości w innym języku podświadomie zwiększa nasze rozumienie. Może dlatego dużo dzieci, które oglądały japońskie kreskówki za młodu, rozumie niektóre słowa po japońsku

Pozdrawiam

Koprobo
    Gość

mi sie wydaje ze najlepsza forma nauki jezyka jest zapisanie sie na kurs jezykowy. Sam chodzilem swego czasu do szkoły jezykowej w gdyni i do tej pory jestem zadowolony, bo udalo mi sie w krotkim czasie nadrobic wszystkie braki ze szkoly i duzo lepiej mi idzie posługiwanie sie jezykiem
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-10-15 o 14:28

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Też mi się wydaje że kurs językowy to najlepsza opcja, mi się łątwiej uczy na kursie w speak upie i widzę większy postęp w kilka m-cy niż w szkole przez kilkanaście lat :/, niestety w polskich szkołach dalej słabo uczą, pamiętam że ciągle tłukliśmy jakąś gramatykę czasy, a mówienie, słownictwo to było na ostatnim miejscu. Co jest totalnie bez sensu.

fakeyy6
    Gość

Kurs jezykowy to super rzecz, ale oczywiscie nastawiony na rozmowe, a nie pisanie Mi pomoglo tlumaczenie tekstow piosenek, no i oczywiscie ogladanie filmow po angielsku z polskimi napisami.

Siła Reputacji
    0

Nie ma to jak tłumaczenia symultaniczne wrocław warto się pouczyć trochę angielskiego ale i tak jak mamy coś do przetłumaczenia to lepiej dać to do biura tłumaczeń.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Z tego co słyszałem to oglądanie z polskimi napisami wiele nie uczy, lepiej z angielskimi albo wcale, jestem na kursie w speak up i ostatnio mieliśmy w Multikinie retransmicsję sztuki Romeo i Julia, można było zabrać ze sobąosobę towarzyszącą, podobało mi się tym bardziej ze sporo już rozumiałem po angielsku

jajanek97
    Gość

Ja chodzę do liceum i też podszkoliłem mocno angielski oglądając filmy i seriale Sam też trochę tłumaczyłem napisy, nie publikowałem, tylko dla siebie, więc to dobry sposób. Teraz utrwalam wiedzę w szkole językowej, bo jakoś w szkole mam wrażenie, że są zacofani... Zapisałem się i dla nastolatków to mega opcja, jeśli chcą porządnie utrwaliś materiał.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 29-09-16 o 19:43 Powód: wycięta reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej jest mieć stały kontakt z tym językiem bo nieużywany się zapomina. Jest dużo stron internetowych gdzie można się nauczyć słówek poprzez jakieś zabawy czy programy ale też trzeba pamiętać właśnie o tej gramatyce i też trzeba przełamać barierę mówienia i tutaj najlepiej trafić do jakiejś szkoły językowej czy dobrego korepetytora który ci wytłumaczy zasady gramatyki i porozmawia. Byłam na kursie angielskiego dwa lata temu i ponownie zastanawiam się nad ponowną nauką bo czuję niedosyt.

Marta455
    Gość

Niestety gdy nie stosujemy tego języka wówczas łatwo ulatuje. Należy ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć...

DobryOn
    Gość

Ja uczę się m.in. z książek Szkutnika. No ale jednak praktyka jest najważniejsza.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia