Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Twoja ocena: Yes No

Księgowość online

Witam wszystkich,
    od niedawna prowadzę swoją działalność gospodarczą i myślę nad wprowadzeniem w życie księgowości online. Czy ktoś z Was ma w tym temacie doświadczenie ? Jeśli tak, to może moglibyście się podzielić jakimiś spostrzeżeniami na ten temat ?

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi !

Początkujący Avatar Biuri
    Siła Reputacji
    0

Odp: Księgowość online

Ksiegowość online jest zdecydowanie najlepszym sposobem. Można sporo zaoszczędzić - koszty księgowości online są o wiele mniejsze od tej tradycyjnej. Dodatkowo księgowość online wykorzystuje inteligentne oprogramownania takie jak na przykład OCR, które w niesamowity sposób ułatwiają życie. E- księgowość jest łatwiejsza, szybsza i bezpieczna ( ze względu na specjalne platformy, na których jest tworzona ).

Piotr Benet
    Gość

Z tego co wiem to Infakt prowadzi tego typu usługi. Obywa się to tak, że wysyłasz online faktury oraz koszta związane z prowadzoną księgowością - a oni odsyłają Ci info o podatkach jakie musisz przelać do US.

Zarthun
    Gość

Dla mnie osobiście najważniejszy jest czas! Zlecając prowadzenie księgowości biurowi rachunkowemu nie traci się bezcennego czasu na żmudne wypełnianie tabelek. Zaoszczędzony czas można poświęcić na zarabianie pieniędzy Drugą ważną rzeczą jest to, że w razie błędów odkrytych w trakcie kontroli, wszelkie straty zwykle pokrywa biuro rachunkowe. Radzę zwrócić szczególną uwagę, czy są zapisy o odpowiedzialności biura w umowie! Jeżeli wybierzesz biuro (wycięta reklama) otrzymasz gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-06-17 o 11:01 Powód: (wycięta reklama)

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ja planuję przenieść swoją jednoosobową DG na księgowość online. Czy może ktoś polecić jakieś sprawdzone firmy? Wiem że jest ich trochę, ale przed wyborem zależy mi na poznaniu opinii.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Według mnie to świetny wybór, opinii najlepiej poszukać na googlu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia