Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Łukasz1987
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jaki alarm do domu jednorodzinnego?

Witam. Uważam, że w dzisiejszych czasach alarmy z kabelkami to przeżytek i bardzo łatwo je obejść. Obecnie jest trend na alarmy bezprzewodowe, których nie rozgryzie byle złodziejaszek z pod sklepu. Ja ze swojej strony polecam alarmy z bardzo dobrą jakością wykonania, niezawodnością oraz estetyką sprawiającą, że zapominasz o alarmie. Na stronie producenta jest pełen wybór alarmów i akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-07-16 o 15:47 Powód: wycięty spam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jaki alarm brutto?

Ja mam normalny, zwyczajny alarm, nie ma potem problem z odbezpieczaniem po dłuższych nieobecnościach w domu.

sagu
    Gość

ile taki alarm kosztuje ?

kamil33
    Gość

Długo się zastanawiałem nad taką kamerką IP ale w końcu się zdecydowałem. Potrzebowałem urządzenia do monitorowania terenów wokół domu. Ostatnio dużo w okolicy jest różnych włamań, generalnie nie dzieje się dobrze, nawet jakieś rozboje się trafiły w tamtym miesiącu. Kamerę znalazłem w internecie. Tutaj mają dużo zewnętrznych i wszystkie są sterowane przez polskojęzyczną aplikację, co mi akurat dużo ułatwia. Dobra obsługa w sklepie, pomogli mi dobrać optymalny aparat – nie za drogi, ale już z fajnej klasy obrazem i wzmocnionym sygnałem wifi, tak żeby łączność się nie zrywała.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-06-17 o 23:35 Powód: spam

vuggo
    Gość

najlepiej wykupić usługę od profesjonalnej firmy. Sprawdź sobie np alarmy domowe. Dobra sieć alarmowa, dużo dodatkowych funkcji, moim zdaniem dobra oferta.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-07-17 o 13:15 Powód: wycieta nieoznaczona reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Firm jest bardzo wiele, jasne,ze najlepiej jest się do takiej wybrac. Z drugiej strony będzie to jednak spory koszt ( firma dolicza swoją prowizję za zamontowanie). Tanie opcje to na pewno:
    kamera typu straszak
    żaluzje zewnętrzne, bądż rolety zewnętrzne, które dodatkowo będą pełniły rolę ograniczającą doplyw światła do domu
    ewentuanie jakiś niedrogi alarm . W marketach takich alarmów jest sporo. Tak więc proponuję wybrac się do castoramy, ewentualnie do OBI i zorientować się właśnie tam czy nie ma tam odpowiedniego alarmu dla nas.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia