Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jaki alarm do domu jednorodzinnego?

Hej, jaki alarm warto zamontować w domu jednorodzinnym? Zależy mi na tym, aby był skuteczny, aby nie trzeba było kuć ścian aby położyć kable. Nie będę także ukrywał, że ważna jest cena -a raczej to, aby nie była zbyt wysoka.

pepka
    Gość

Odp: Jaki alarm do domu jednorodzinnego?

Jest kilka interesujących rozwiązań. W domkach jednorodzinnych dobrze sprawdza się Micra z firmy Satel. Zaleta to przede wszystkim skuteczność oraz bezproblemowy montaż - z uwagi na to, że czujki i inne elementy alarmu połączone są z centralką bezprzewodowo. Dobry monter upora się z tym w 1-3h. Nie wydasz też na niego majątku. Istnieje również możliwość sterowania za pośrednictwem smartfona (przy pomocy dedykowanej aplikacji).
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 23:27

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Do alarmu przydałby się jeszcze monitoring. Działa on prewencyjnie. Niektórzy montują atrapy kamer + tabliczka, że teren jest monitorowany. Ale wprawne oko szybko wykryje fałsz. Poza tym zestawy do monitorowania takich obiektów jak domy nie są jakoś ekstremalnie drogie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 23:28

Zdecydowanie najlepsze alarmy robi firma Satel. Tak jak przedmówca wspomniał dobrym sposobem zabezpieczenia swojego mieszkania jest również monitoring i kamery przemysłowe. Obecne ceny na rynku nie są wysokie i dla większości osósb która interesuje się tematem, nie będzie to duży koszt.

ratun
    Gość

o firmie satel słysałem dużo dobrych rzeczy. Myślę, że sam też w ten rodzaj alarmu zainwestuję

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mieszkam w okolicach Warszawy i mogę polecić firmę mprmonitoring.pl, która wywiązała się z zadania na czas i wytłumaczyła mi, jak działa cała ta instalacja alarmowa. Ceny ok.

bartoszew
    Gość

Jeżeli alarm ma być niedrogi i jednocześnie dobry to warto zerknąć na alarm bezprzewodowy ETIGER można dostać na allegro lub w sklepie mega prosta obsługa, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych przewodów, sami możemy go zainstalować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-04-15 o 21:14

sesjebankowe
    Gość

Odp: Jaki alarm brutto?

Założony monitoring to dobra sprawa, dużo lepsza niż alarmy przeciwwłamaniowe.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 23:27

bartoszew
    Gość

[QUOTE=sesjebankowe;110373]Założony monitoring to dobra sprawa, dużo lepsza niż alarmy przeciwwłamaniowe.

To racja, najlepiej byłoby jakby był monitoring IP plus alarm, takie zintegrowane rozwiązanie ma też ten alarm co pisałem, dokładnie model ALARM ETIGER S3-SIM SECUAL GSM ZESTAW Z KAMERĄ IP SAC-CAM2 - tutaj mamy połączony alarm bezprzewodowy i kamerę IP, mamy wtedy pewne zabezpieczenie domu czy firmy.

iwona36
    Gość

Absolutnie nie trzeba teraz kuć ścian, są przecież alarmy bezprzewodowe. Wszystko zależy od tego, jak wielki masz dom, gdzie jest położony itd. W niektórych sklepach mają teraz promocje na zestawy bez przewodowe. Warto zerknąć, można też zawsze się poradzić specjalistów na pewno chętnie pomogą.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia