Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na biznes

kazik, brzmi całkiem przyzwoicie, akurat jeśli chodzi o Subway to jacyś znajomi moich znajomych zastanawiali się nad otwarciem ich lokalu, kiedy uskładają kapitał, właśnie dlatego, że mają całkiem uczciwą tą ofertę, więc jeśli masz kasę na start, to ja bym na twoim miejscu w to szedł. Subway to chyba akurat jest dość popularny wśród studentów, a jako, że ich ciągle w naszym kraju przybywa (biorąc pod uwagę sytuację polityczną i to, że teraz WSZYSCY koniecznie chcą iść na studia) - widzę potencjał

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki wielkie za poradę, chyba faktycznie spróbuję z tym Subwayem. Dzisiaj do nich napisałem i dostałem w odpowiedzi broszurę (swoją drogą szybka odpowiedź ). Trochę poczytałem i brzmi to rzeczywiście rozsądnie, zwłaszcza jak porównuję z ofertami innych franczyzodawców...

Obserwator Avatar Fart
    Siła Reputacji
    0

Kazik, może pośrednictwo finansowe? Jeżeli nie masz problemów z porozumiewaniem się z klientami. Oczywiście trochę znasz się na kredytach, to warto wejść pod skrzydła Idea Expert jako partner. Zyskujesz min. darmową stronę internetową.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Fart, muszę przyznać, że kompletnie się na tym nie znam, a lokal gastronomiczny wydaje mi się stabilniejszy jeśli nie znasz się na czymś. W Subwayu oferują szkolenia pomoc itp, zresztą żeby akurat otworzyć gastronomiczny lokal nie potrzeba żadnej specyficznej wiedzy- a w każdym razie większej od tej "normalnie" potrzebnej przy zakładaniu własnego biznesu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

@kazik jeśli chodzi o Subway to tam w ogóle nie musisz mieć żadnej wiedzy. Wszystko będziesz miał rozpisane, podliczone i po części zrobione za Ciebie.Tylko zastanów się nad doborem lokalizacji- żeby to nie było odludzie. Polecam pod jakimś akademikiem, albo uczelnią- wtedy będziesz na pewno miał duży napływ klientów

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W mojej miejscowości jest centrum handlowe niedaleko wyższej uczelni, wydaje mi się, że taka lokalizacja ma sens. Co wy na to?

Karolina
    Gość

Wow! Jaki odjazdowy pomysł

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Popieram entuzjastyczną koleżankę Karolinę, że pomysł jest dobry Studenci chętnie jedzą właśnie w miejscach typu Subway, zresztą on ostatnio robi się coraz modniejszy zwłaszcza wśród studentów (zastanawiam się nad tym fenomenem- najpierw był "hipsterski", a teraz robi się popularny). A nawet jeśli ta moda jest chwilowa, to i tak skorzystasz w takiej lokalizacji, bo młodzi ludzie, ciągle głodni, na pewno będą chętnie zaglądać w jakichś przerwach pomiędzy zajęciami itp.

mezo
    Gość

Może dlatego, że społeczeństwo się bogaci - na Subway stać większe grono ludzi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Coś w tym jest, wcześniej takie kanapki były "zarezerwowane" dla bogatszych ludzi, a teraz wydatek rzędu 10-15zł nie wydaje się taki wysoki, zwłaszcza, że i tak ludzie bardzo dużo jedza na mieście. Tak jeszcze wpadło mi do głowy @kazik, możesz pomyśleć też o jakiejś lokalizacji niedaleko biur (o ile jest coś takiego w Twojej miejscowości). Ludzie, wykonujący pracę biurową wychodzą na lunche i to też jest potencjalna klientela Subwaya.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia