Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49
    Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na biznes

Jeśli już gastronomia, to tylko prowadzona z pasją.

Znajomy otworzył kolejną budkę z kebabem w mieście. Wszyscy mu mówili, że tego pełno i to zły pomysł.

On to pociągnął, warzywa kroi sam, świeżutkie. sosy robi sam, mięso sprowadza najlepsze dostępne na rynku.
    Działa transparentnie, podaje dokładny skład kebabów. W ciagu 2-3 miesięcy odebrał chleb wszystkim kebabom w okolicy, ludzie sami go reklamują na FB/Gastronautach/Twitterze i innych serwisach.

To tylko przykład, jeśli ktoś myśli o gastro, to tylko i wyłącznie jeśli to czuje i chce zadowalać ludzi. Jeśli nie chcecie robić ludziom dobrze to taki biznes długofalowo wam nie wyjdzie.

Początkujący Avatar zeus
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że ludzie tak łatwo nie zdradzają swoich najlepszych pomysłów na otworzenie firmy Ale zapytać zawsze warto :]
    http://program-pit.net

pepka
    Gość

Pomysł jest najważniejszy ale czasami ciężko jest się zebrać aby coś otworzyć. Wymaga to również pewnych nakładów finansowych.
    Sama pracuję na etat ale postaram się sobie co miesiąc dorobić - ot tak na własne wydatki. Tak więc zostałam konsultantką Oriflame. Na początku sama kupowałam te kosmetyki, potem sama postanowiłam spróbować głównie dla promocji dla konsultantek ( macie wszystkie kosmetyki w dodatkowej przecenie - również te z promocji).
    Koleżanki bardzo chętnie je zamawiają tak więc mają duże wzięcie. Zestaw startowy można zamówić sobie w internecie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-04-15 o 07:16

Waler
    Gość

bar tortilla moze sie sprawdzic, tylko zeby tortilla nie kosztowala 10zł bo nikt nie bedzie kupował;p

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Najlepsze są biznesy, w które nie trzeba inwestować fortuny. Pepka, w Twoim wypadku nakład był mały, podobnie jest z pośrednictwe finansowym. Takie rozwiązanie jest o tyle szczęśliwe, że nie ryzykujemy pieniędzmi, a jedynie czasem.

Początkujący
    Mieszka w
    Piła
    Siła Reputacji
    0

Witam na forum!

myślę, że gastronomia to w naszym kraju ostatnio ciężki temat... zbyt wiele osób nie mając innego pomysłu poszło własnie w tym kierunku... tak "z braku laku"...
    a jak ktoś słusznie zauważył w tym wątku gastronomie nalezy otwierać wyłącznie z pasji, tylko wtedy ma to sens,
    nieliczyłabym też na 'łatwy zarobek w internecie' - zwykłe naciągactwo...

Siła Reputacji
    0

Według mnie teraz dobrym trendem jest działalność związana z promowaniem firm w internecie - tworzenie stron internetowych, pisanie tekstów itp. Jest naprawdę spory popyt na to, bo obecnie jak nie ma cię w necie, to nie istniejesz. Trzeba trochę się podszkolić, ale nie jest to jakieś mega trudne i druga najtrudniejsza rzecz, czyli znaleźć pierwszych klientów - potem to już się powinno kręcić jeśli robi się dobrą robotę. Plus jest też taki, że jak mamy taką działalność (nie sprzedajemy fizycznych produktów, tylko kod), to nie musimy mieć dużego biura więc można sporo zaoszczędzić korzystając z usługi wirtualnego biura (więcej na ten temat można znaleźć w sieci).
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-04-15 o 07:16

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Najlepiej wymyślić coś czego jeszcze nie było i odpowiednio to rozreklamować. Jeśli masz ciekawy pomysł bierz się za biznesplan a nie rozmyślaj dlaczego to by mogło się nie udać bo wtedy na pewno zrezygnujesz z tego pomysłu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jakie jest Wasze zdanie na temat założenia firmy sprzątającej? ma szansę na powodzenie, z tego co słyszałem to dobry biznes.

Luk
    Gość

Każdy pomysł jest dobry, ale liczy się wykonanie i zaangażowanie. Firma sprzątająca to zawsze będzie dobry biznes, bo nigdy nie jest na tyle czysto, żeby nie mogły być bardziej

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia