Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    fruitekk
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Szybka nauka - 5 SPOSOBÓW szybkiej nauki - WIDEO PORADNIK

Ostatnio interesuje się sposobami szybkiej nauki, oglądam w tym celu kanały edukacyjne i znalazłem wczorej coś bardzo ciekawego. Krótki wideo poradnik o sposobach szybkiej nauki - poniżej dam link.
    Czytałem o nich i naprawdę wiele pozytywnych opinii - a jaki sa wasze sposoby na szybką naukę?

https://www.youtube.com/watch?v=XPM_Xl64UqY

Bromek4
    Gość

Odp: Szybka nauka - 5 SPOSOBÓW szybkiej nauki - WIDEO PORADNIK

Tak się składa, że korzystam z sesji o których mowa w WIDEO poradniku. Dokładnie chodzi mi o Sesje na koncentrację - polecam każdemu kto chce się szybciej uczyć
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-07-15 o 13:17

Mirtka
    Gość

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

No powiem wam, że zaciekawiliście mnie tym sposobem szybkiej nauki, testuję te sesje od 3 dni i zapowiadają się bardzo obiecująco. Wczoraj uczyłam się słówek z angielskiego na pamięć, przejrzałam bazę około 200 słówek - powtarzałam je przez około 2 godziny i dzisiaj pamiętam około 80% REWELACJA

Bromek4
    Gość

Cytat Napisał Mirtka Zobacz post
    No powiem wam, że zaciekawiliście mnie tym sposobem szybkiej nauki, testuję te sesje od 3 dni i zapowiadają się bardzo obiecująco. Wczoraj uczyłam się słówek z angielskiego na pamięć, przejrzałam bazę około 200 słówek - powtarzałam je przez około 2 godziny i dzisiaj pamiętam około 80% REWELACJA
    No ja miałem bardzo podobne efekty jak i Mirtka
    Z tym Fruiti szybka nauka to prosta sprawa dla każdego

fruitekk
    Gość

No to widzę, że i ja także mam podobne efekty w przypadku zastosowania tych Sesji Na koncentrację.
    To powiedzcie mi czemu te metody są tak mało znane w Polsce? Bo z tego co czytałem to za granica jest to dośc popularne.

fruitekk
    Gość

znów powracam do tematu - przeglądałem ostatnio sklep internetowy, w którym można kupić te nagrania. Może kooś zainteresuje sprawa, że jak się poda kod rabatowy - to można kupić nagrania z 30% zniżką. Kod rabatowy jest wygenerowany na blogu Hepika - info sprawdzone, także jeli ktoś ma ochotę kupić takie nagrania to teraz może za nie zapłacić sporo mniej kod rabatowy po prawej stronie bloga
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-07-15 o 13:17

Bromek4
    Gość

O ten sklep wam chodzi tak???
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-07-15 o 13:18

Początkujący Avatar sweetwhitewine
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Bromek4 Zobacz post
    O ten sklep wam chodzi tak???
    na tym sklepie można teraz robić zakupy 30% taniej - jak się poda kod rabatowy 04142 także opłaca się, nie ma co.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-07-15 o 13:18

Karolina
    Gość

Czary - mary

Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o nauke języka angielskiego to zawsze chciałam nauczyć się go szybko. Kiedy zaczęłam się uczyć języka dla siebie nie pod egzamin wiele się u mnie zmieniło. Wydaje mi się, że wcześniej nie mogłam nauczyć się języka, dlatego że ciągle czułam tą preseje kartkówek ze słówek, których nienawidziłam.

Pomogła mi siostra powiedziała mi, że mogę się nauczyć języka w domu z NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ WAŁKOWANIA -świetnie opisane punkty jak się uczyć słownictwa. Bardzo serdecznie polecam, bo można zmienić podejście do nauki.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia