Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jakie kamery do monitoringu bezprzewodowego?

Jakie kamery będą najlepsze do monitoringu bezprzewodowego, czyli opartego o wifi i możliwość podglądania przez internet.

Piotr Benet
    Gość

Odp: Jakie kamery do monitoringu bezprzewodowego?

U nas w firmie posiadamy kilka zewnętrznych i wewnętrznych kamer IP połączonych bezprzewodowo przez wifi (czyli łączą się się przez punkt dostępowy - router). Sprawdź sobie urządzenia LC Security które są niezawodne. Ich urządzenia znajdziesz w internecie. Jest to u nas tak skonfigurowane, że obraz zapisuje się na dysku (tam chyba kilka dni, później się nadpisuje). Można również podglądać obraz przez neta. Sprawdź sobie jeszcze ten sprzęt LC-315 IP Mpix P2P

4717.jpg
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 10-03-15 o 07:45

bartoszew
    Gość

Jeżeli chodzi o kamery bezprzewodowe IP to warto spojrzeć na markę Spacetronik- mają szeroki wybór sprzętu i w przystępnych cenach, można je kupić na Allegro lub w sklepie - w firmie mamy ze 4 kamery od nich i działają bez zarzutu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-04-15 o 20:15

Mieszka w
    Wrocłąw
    Siła Reputacji
    0

Do tego typu monitoringu służą kamery i rejestratory IP. przy zastosowaniu tej technologii można obraz z kamer oglądać na komputerze, tablecie, smartfonie będąc w dowolnym miejscu na świecie byle tylko był dostęp do internetu. Dodatkową zaletą jest to, że rejestrowany obraz jest HD dzięki czemu jest bardzo dobrej jakości.

lolek5
    Gość

nie wiem jakie są najlepsze ale ja osobiście posiadam model HD-PT100E

Jestem bardzo zadowolony także mogę polecić

Pozdrawiam

Dobre kamery do monitoringu można dostać w wielu firmach, która zajmują się handlem i montażem tego typu urządzeń. Są proste w obsłudze i bardzo ułatwiają pracę. Dają poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest bezpieczne i pod kontrolą.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-01-16 o 14:31

My mamy kamery KZ7 od JBP HD Camera. Bardzo fajna opcja w niedużej cenie. Mają detekcję ruchu z alarmem, rozdzielczość w jakości HD 1280X720p oraz możliwość rozbudowy karty pamięci do 64 GB. Cała obsługa jest w j.polskim, więc spokojnie sobie poradzisz w ogarnięciu

Witam,

Odgrzebuję temat. Ja korzystam z systemu wideomonitoringu polskiej firmy Zerkam. System rejestruje obraz w szyfrowanej chmurze. Posiadają w ofercie kamery zew. i wew. oparte na technologii WiFi, a także po kablu Ethernet (wykorzystywane PoE). Ważnymi cechami systemu Zerkam są: szyfrowane nagrywanie w chmurze, harmonogram nagrań, konfigurowalne alarmy łącznie z czułością (kryteria), podgląd alarmów, nagrań oraz live z kompa, tableta lub smartfona (czyli z dowolnego miejsca na świecie!). Konfiguracja i przyłączenie kamerki do systemu Zerkam jest banalne - przy pomocy QR kodu.

Pozdrawiam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia