Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Kupić karnet na siłownię czy ćwiczyć w domu?

Dla mnie w tym momencie wybór jest prosty - tylko karnet na siłownię. Ale może po kolei i najpierw opowiem jak to było w moim przypadku. Jako osoba będąca w grupie ryzyka zachorowania na cukrzycę, przeczytałam kilka miesięcy temu artykuł o walce z cukrzycą na siłowni. Pomyślałam sobie, że może faktycznie zrobię coś w tym temacie. Najpierw próbowałam ćwiczyć w domu - ale wychodziło to gorzej, niż średnio. Brak motywacji powodował coraz częstsze opuszczanie codziennych treningów, aż do całkowitego ich zaprzestania. A to wszystko przez ciągłe wymówki: a to za chwile, a to później, a to po moim ulubionym serialu... Wszystko się zmieniło, gdy poznałam swojego chłopaka, który powiedział mi: zapłacisz za karnet, to będziesz chodzić, bo ci będzie szkoda pieniędzy. I to była prawda, bo teraz ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu i nie zamierzam tego zmieniać Dlatego karnet na siłownię jest dobrym rozwiązaniem
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 07-03-15 o 16:07

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Ćwiczenia na siłowni są zdecydowanie bardziej motywujące, dlatego są lepszym rozwiązaniem, ale nie każdy ma czas na wizyty w siłowni - wtedy najlepszym pomysłem są ćwiczenia w domu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

No właśnie ja też mam taki dylemat teraz. Bo jestem w stanie zmobilizować się do ćwiczenia co drugi dzień w domu, ale to takie ćwiczenia z Chodakowską. Nie wiem czy na dłuższą metę coś dadzą, czy nie lepsza byłaby siłownia i jakieś dodatkowe obciążenie. Ale z drugiej strony nie lubię wśród innych ludzi ćwiczyć, więc nie wiem czy to by mnie najbardziej nie zniechęciło..
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-05-15 o 15:31

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia