Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
    mezo
    Gość

Najładniejsze nadmorskie miejscowości

Czesć. W jakiej nadmorskiej miejscowości najbardziej Wam się podobało? Razem z żoną planujemy wczasy nad morzem jeszcze w tym roku ale za bardzo nie wiemy dokąd warto jest się wybrać.
    Może polecicie fajną miejscówkę z wygodnym noclegiem?

simian raticus
    Gość

Odp: Najładniejsze nadmorskie miejscowości

Stegna jest całkiem piękna!

pepka
    Gość

Jeśli chcesz upolować jakiś nocleg jeszcze w tym sezonie to na pewno szukaj w tych większych - baza noclegowa jest bardziej rozbudowana tak więc powinieneś coś znaleźć.
    Proponuję Świnoujście - fajna miejscowość na wyspie Wolin na zachodnim wybrzeżu. Ładne plaże i jednocześnie jest to dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy.
    My wypoczywałyśmy tam we dwie z koleżanka na początku lipca .Zdecydowałyśmy się na wynajęcie kawalerki .Na początku zastanawiałyśmy się nad hotelem ale doszłyśmy do wniosku,że osobne mieszkanie będzie wygodniejsze i miałyśmy rację.
    Standard super biorąc pod uwagę niską cenę ( no może kaucja 400 zł wysoka ale zwrócili jak się wykwaterowywałyśmy).
    Pod postem fota mieszkania - jak widzisz na zdjęciu poniżej miałyśmy własny aneks tak więc zaoszczędziłyśmy na jedzeniu bo sobie czasami gotowałyśmy.
    My również rezerwowałyśmy trochę późno ponieważ w czerwcu i było dość sporo wolnych mieszkań. Tak więc zadzwoń i może coś się jeszcze wolnego znajdzie.
    bh_offer_64_img_5793.jpg
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 13:06

Lucy00
    Gość

Nad polskim wybrzeżem jest dużo ciekawych miejscowości.
    Ale warto wybierać te, w których jest dużo atrakcji turystycznych nawet wtedy, kiedy pogoda nie dopisuje.
    Polecam trójmiasto, gdzie można się zatrzymać w hotelu,
    a także Świnoujście i Międzyzdroje.
    Należy też pamiętać, że woda w morzu w Zatoce Gdańskiej oraz Zatoce Pomorskiej
    jest przeważnie o kilka stopni cieplejsza niż na środkowym wybrzeżu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-04-15 o 13:06

ciekawymarian
    Gość

Polecam Hel, wbrew pozorom jest tam sporo atrakcji (obiekty wojskowe do zwiedzania, fokarium). Ostatnio już kursują pociągi, można tak ominąć korki w sezonie. Poza sezonem trójmiasto - bo rozbudowane i jest co robić.

Początkujący Avatar Michal83x83
    Mieszka w
    Łódź
    Siła Reputacji
    0

Ja osobiście polecam okolice Szczecina - woda jest brudna, ale z pewnością nie tak bardzo jak przy zatoce. Ja najczęściej wybieram się do Rewala, ponieważ jest to typowa miejscowość, w której można poczuć się jak na wczasach Organizowane są tam również koncerty/występy kabaretowe (a w szczególności jak kończy się Sopot i wszystkie gwiazdy zahaczają o nadmorskie kurorty). Ponadto jest stąd bardzo blisko do Pobierowa, gdzie najwięcej się dzieje.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Polecam Łebę. Tanie noclegi, atrakcje turystyczne i dla starszych i dla młodszych odwiedzających. Mało zatłoczone i te widoki. Byłam tam 6 lat temu... Rewal trochę przereklamowany
    Moją wielką pasją są zwierzęta. Mam ich w domu kilka. Prowadzę też stronę o zwierzętach: www.pupilowy.pl

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Byłem w Ustroniu i bardzo mi się ta miejscowość podobała chociaż ludzi dużo ale to wszędzie w wakacje nad morzem tak jest,no chyba że znacie jakąś niezatłoczoną?

Uczestnik Forum Avatar agaz
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Przede wszystkim Ustka - piękna miejscowość

Karolina
    Gość

Uwielbiam morze, ale raczej nie z perspektywy plaży, bo tego akurat nie lubię - leżenie plackiem na piachu i smażenie się to nie dla mnie.
    Za to żeglowanie to jest to! Już popełniłam kilka rejsów po jeziorach i teraz marzy mi się jakiś pływanie dalej, po szerszych wodach.

Przymierzam się do którejś z propozycji na (spam), żeby wiedzieć, ile uzbierać kasy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się popływać po konkretnych wodach.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:05

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia