Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Mirtka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jakie pożyczki pozabankowe najlepsze?

Jakie pożyczki pozabankowe najlepsze?
    Czy opłaca się korzystać z tych darmowych pożyczek i czy faktycznie są one darmowe? Jak kolejne pozyczki w tego typu firmach?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:58

pepka
    Gość

Odp: Jakie pożyczki pozabankowe najlepsze?

Generalnie jestem sceptyczny do tzw chwilówek ze względu na koszta związane z oprocentowaniem oraz ewentualne kary ze względu na np spóźnienie się z płatnością za ratę - czasami coś takiego może się zdarzyć. Krótko mówiąc trzeba się pilnować. Wszystko co ważne na temat chwilówek zostało już chyba powiedziane na forum kredytowym.
    Dobrze, że funkcjonuje instytucja chwilówek - bo dzięki temu pewna część ludzi nie jest odcięta od gotówki ze względu na brak zdolności kredytowej.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:58

Początkujący
    Mieszka w
    A, A
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jakie pożyczki pozabankowe najlepsze?

darmowe są dobre ale tylko wtedy kiedy zamierzasz spłacić je, bo jeśli zamierzasz przedłuzyć to niestety wtedy są koszty a na tym firmom zalezy- nie na tym zebyś wzięła i oddała tyle co wzięłaś ale aby Ci się noga podwinęła i będziesz chciała ją przedłużyć. Jeśli chodzi o mnie to polecam Ci pożyczki społecznosciowe ponieważ tam oprocentowanie i koszty są b.niskie. Korzystam z pożyczkolandia i jestem zadowolony.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia