Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    zołza
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Jakie studia podyplomowe?

dla osób które mają doświadczenie z zakresu zarządzania a najlepiej od kilku lat sprawują kierownicze stanowisko polecam studia podyplomowe MBA jeśli chodzi o różnego rodzaju rankingi to Wyższa Szkoła Bankowa jest dość wysoko. Poszerzona wiedza, większa wartość na rynku pracy i sieć znajomych - to podstawowe plusy uczestnictwa w studiach typu MBA. Ta oferta skierowana jest do każdego, kto zamierza zrobić w biznesie karierę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-04-16 o 22:07 Powód: wycięta reklama

bm802
    Gość

A myślałeś o BHP? To można zrobić jako podyplomowkę i daje konkretny fach. Ewentualnie wszystko to, co daje Ci twarde umiejętności.

maurycy-77
    Gość

Moja kolezanka konczyla e-marketing na uczelni o ktorej wspominacie i bardzo szybko znalazla po tym prace, wiec chyba ogolnie tego typu kierunki zwiazane czy to z marketingiem czy z logistyka warto konczyc

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Sam się zastanawiam czy nie zrobić jakiś studiów podyplomowych, skończyłem matematykę, uczę w szkole ale nie jest to szczyt moich marzeń, zawsze mnie informatyka i psychologia interesowały czy po takich studiach jest szansa na ciekawą pracę?

aleksm
    Gość

moim zdaniem warto studiować kierunki związane z marketingiem, to jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna dziedzina. Ja własnie wybrałam na studiach podyplomowych specjalność specjalista ds. mediów społecznościowych, kierunek bardzo ciekawy no i bardzo potrzebny
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-08-16 o 13:35

tytan3
    Gość

Z własnego oświadczenie mogę napisać że studia podyplomowe mają sens tylko w 2 przypadkach. Kiedy praca którą się wykonuje wymaga tego lub też zapewnią awans, oraz gdy interesujemy się tematem.
    Studia podyplomowe pod kątem szukania pracy raczej nie ma sensu.

Początkujący
    Mieszka w
    Złotoryja
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał tytan3 Zobacz post
    Z własnego oświadczenie mogę napisać że studia podyplomowe mają sens tylko w 2 przypadkach. Kiedy praca którą się wykonuje wymaga tego lub też zapewnią awans, oraz gdy interesujemy się tematem.
    Studia podyplomowe pod kątem szukania pracy raczej nie ma sensu.
    A co jesli powiem, że dzięki podyplomówce znalazłem prace? To czysty fakt, wiec czasami warto sie zastanawic nad tym, jesli ukonczone studia nie poamgaja w znalezieniu pracy... druga sprawa, ze warto o tym myslec troche wczesniej, no ale kto kńcząc mature juz wie co będzie robił w zyciu?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Widze dawno w temacie nic sie nie dzialo wiec moze ktos bedzie w stanie powiedziec cos wiecej na temat tego jak wyglada rynek ksztalcenia. W najblizszych latach mam zamiar pojsc w jakims nowym kierunku jesli chodzi o wykonywana prace i rozwazam rozmaite mozliwosci. Z jednej strony cieszy mnie fakt duzego wyboru .. z drugiej sprawia mi troche klopotu poniewaz trudno jest na cos konkretnego sie zdecydowac. Od zawsze interesowal mnie temat transportu/spedycji .. w mojej rodzinie mam nawet jedna osoba pracujaca w tej branzy. Po wstepnym wypytaniu o rzeczy takie jak zarobki calosc prezentuje sie w moich oczach dosc atrakcyjnie. Pytanie jest tylko jedno .. gdzie najlepiej udac sie zrobic podyplomowke. U mnie w miescie wlasciwie z kierunkiem studia spedycja jest tylko Wyższa Szkoła Bankowa . Niestety nie mam zbyt wyrobionej opinii na temat uczelni gdyz ostatni raz bylem na jednej kilka lat temu dlatego tez prosze o jakies rekomendacje. Zagadnienie kieruje bardziej do osob praktykujacych Pozdrawiam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia