Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Piotr Benet
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jakie studia podyplomowe?

Skończyłem administrację, ciężko jest po takim kierunku z pracą... Odbębniłem staż ale nie przedłużyli mi umowy. Myślałem o tym aby pójść na studia podyplomowe - tylko jaki kierunek zwiększy szanse na rynku pracy? Najlepiej Poznań lub woj. wielkopolskie.

pepka
    Gość

Odp: Jakie studia podyplomowe?

Cytat Napisał Piotr Benet Zobacz post
    Skończyłem administrację, ciężko jest po takim kierunku z pracą... Odbębniłem staż ale nie przedłużyli mi umowy. Myślałem o tym aby pójść na studia podyplomowe - tylko jaki kierunek zwiększy szanse na rynku pracy? Najlepiej Poznań lub woj. wielkopolskie.
    Może warto byłoby iść na kierunki związane trochę z Twoim zawodem? Które na przykład umożliwią Ci podjęcie pracy w większych firmach? Zastanawiałeś się nad taką opcją jak na przykład Zarządzanie Zasobami ludzkimi ? Aktualnie kierunek jest możliwy do studiowania na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu właśnie na studiach podyplomowych.
    Jeśli sie pospieszysz to możesz jeszcze załapać się na zniżkę w związku ze studiami , z tego co widzę na ich stronie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 15:25

10tolek
    Gość

Robiłem studia podyplomowe na WSB w ubiegłym roku z logistyki. Zajęcia były treściwe, a pracę znalazłem bez problemu. Myślę, że powinieneś iść w kierunku finansów, zarządzanie, marketing, administrację, IT, języki czy HR - praca gwarantowana.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 15:25

Mieszka w
    Zgierz
    Siła Reputacji
    0

Potwierdzam powyższe słowa, logistyka to jest świetny kierunek, zawsze można założyć własną działalność i zarabiać nie małe pieniądze.

arekmozer
    Gość

Ja wybrałem studia podyplomowe w Katowicach. Uważam, że na podyplomówkach można nauczyć się bardziej konkretniejszych rzeczy. Chodź wszystko jest uzależnione od wykładowców. Niby łatwiej jest zdać, ale jeśli ktoś chce to może wyciągnąć z tych zajęć coś dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 15:26

Początkujący
    Mieszka w
    Legnica
    Siła Reputacji
    0

Ze swojej strony mogę doradzić wybranie takiego kierunku, który Cię interesuje, w dziedzinie w której czujesz się dobrze. Obecnie jest zapotrzebowanie na specjalistów w swoich dziedzinach, a nie na "wyrobników". Chcę powiedzieć, że potrzeba trochę pasji, aby coś robić dobrze ;-)

bimberiusz
    Gość

Ja wybrałem studia graficzne i szczerze polecam. Oczywiście mile widziane i oczekiwane są tu predyspozycje i talenty graficzne, jak ktoś takimi dysponuje to studia zamieniają się w czystą przyjemność .
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-06-15 o 15:53

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Tak naprawdę kierunek nie da Ci pracy, tylko Twoje zaangażowanie Przy wybieraniu studiów zwróć tylko uwagę na opinię byłych studentów i na to, czy kierunek jest praktyczny. Zgodzę się, z którymś przedmówcą że WSB jest dobre. Jest obecne w wielu miastach Polski i ma wiele kierunków. Ale na Twoim miejscu przejrzałabym wszystkie oferty uczelni, które mają podyplomówki i poszukała czegoś w obszarze swoich zainteresowań. Rynek pracy cały czas się rozwija... możliwe nawet, że zawód, w którym będziesz pracować nie został jeszcze odkryty. Powstają coraz to nowe stanowiska i tytuły praktycznie co rok. Podobnie ze studiami.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Polecam studia związane z finansami i bankowością. Po nich można wykonywać bardzo dużo zawodów, a i w życiu sobie człowiek lepiej radzi.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Bardzo dziwne pytanie... Jeśli podyplomówka to wyłącznie w kierunku związanym z zawodem. U mnie jest to Administrowanie i zarządzanie w samorządach. Ale też nie patrz wyłącznie na możliwość zrobienia kolejnego papierka, tylko bardziej na opcję sensownego rozwoju zawodowego. U nich rzeczywiście ten poziom jest widoczny, rozwijam się, widzę efekty tych zajęć - i tym się kieruj szukając miejsca.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-16 o 21:12

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia