Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    damien
    Gość

Twoja ocena: Yes No

fajne akcesoria do kuchni

gdzie je kupować? to co mi się podoba jest najczęściej za drogie... podobają mi się takie nowoczesne akcesoria, w żywych kolorach ale nie wiem już gzie szukac...

olka
    Gość

Odp: fajne akcesoria do kuchni

może storepedia? dużo fajnych ofert mają , i świetne ceny

marysia
    Gość

Nie wiem konkretnie, jakie akcesoria Cię interesują, ale w sieci jest tego mnóstwo.
    Tu masz na przykład bardzo fajne ociekacze: (spam). Kolory bardzo różne, więc na pewno coś sobie wybierzesz. Sama się zastanawiam, czy jakiegoś nie zamówić.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:14

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Kuligowo
    Siła Reputacji
    0

jedź do ikei tam znajdziesz wszystko

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

warto szukać w internecie, na allegro można znaleźć wszystko w home&you są również bardzo fajne gadżety i akcesoria

oleska33
    Gość

Często fajne rzeczy można znaleźć na ogłoszeniach np tutaj (spam) i wcale nie muszą to być nowe rzeczy, mogą też być ręcznie robione.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:13

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na portalach ogłoszeniowych czasami można znaleźć prawdziwe perełki. Ja bym jeszcze szukałam na portalu Homebook, ponieważ jest tam wiele inspiracji dla domu i są zarówno klasyczne jak i designerskie dodatki czy meble. Więc warto tam spojrzeć w wolnej chwili.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:13

pepka
    Gość

Aktualnie na stronie Villa Decor jest dość spory katalog akcesoriów kuchennych:
    (spam)
    Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany może sobie przejrzeć. Osobiście lubię taki prosty oraz prowansalski styl. Jasne kolory, lawenda. Bardzo ładnie prezentuje się to w jasnej kuchni. Sama mam dość niewielką kuchnię dlatego też starałam się umeblować ją w jasnych kolorach. Mam białe meble , jasne blaty . Kolor jedynie w dodatkach i również nie ma go zbyt dużo. Dzięki temu pomieszczenie wydaje się większe optycznie.

Nie przepadam natomiast za tym jak kuchnia jest wprost zawalona przeróznymi dodatkami. Często widzi się takie rzeczy w starszych domach gdzie na szafkach jest pełno sprzętów, miseczek, wazoników. Pomieszczenie jest wtedy zbyt przytłoczone.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:14

Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Ja mam kilka fajnych akcesoriów kuchennych ze sklepu Tiger, fajne żywe kolorki, kuchnia nabiera życia
    Are you talkin to me?

januszpogorzelski0
    Gość

Warto poszukać w internecie, jest wiele sklepów. Ja ostatnio trafiłem na sklep z akcesoriami kuchennym KELA. To sklep z dobrej jakości sprzętami do kuchni, a ceny na pewno są bardziej atrakcyjne niż w zwykłym sklepie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 22:15

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia