Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Trudne relacje z dziećmi

Fakt jest taki, że dużo pracuję i przez to jestem raczej gościem w domu... Przez to cierpią relacje z moimi dziećmi, nastolatkami. Chciałbym to jakoś naprawić - ale z drugiej strony wiem, że nie mogę zaniedbać pracy. Jak to połączyć? Jak to jest u was?

pepka
    Gość

Odp: Trudne relacje z dziećmi

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Fakt jest taki, że dużo pracuję i przez to jestem raczej gościem w domu... Przez to cierpią relacje z moimi dziećmi, nastolatkami. Chciałbym to jakoś naprawić - ale z drugiej strony wiem, że nie mogę zaniedbać pracy. Jak to połączyć? Jak to jest u was?
    Nie jest to takie proste. Szczególnie jeśli człowiek długo pracuje . Branie nadgodzin bardzo często odbija sie na naszym życiu rodzinnym. Wiem to z własnego doświadczenia.
    Jesteś może z Warszawy? Jeśli tak to może warto byłoby się zapisać na coaching dla ojców? Tutaj możesz sobie o nim poczytać:
    http://www.sensity.pl/rozwoj-osobist...ing-dla-ojcow/
    Sam jakiś czas temu się zapisałem. Bardzo rozwijające doświadczenie, możesz nauczyć się odpowiednich wzorców , tego jak polepszyć kontakt z dziećmi.

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Kuligowo
    Siła Reputacji
    0

Odp: Trudne relacje z dziećmi

na pewno nie jest to prsote, ale na prawdę można to połączyć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia