Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    fruitekk
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Spłata kredytu mieszkaniowego we frankach - porady

Pewnie wiele z was, którzy trafiają na to forum ma problemy ze spłąta kredytu, nie tylko tego we frankach, ja także to miałem i znalazłem bardzo ciekawe porady jak go spłacić. Na stronach o spłacie kredytu znajdziecie dokładnie wskazówki i pomoc firm, które pomagają w takiej spłacie.
    polecam
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 10:09

Maciejo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Spłata kredytu mieszkaniowego we frankach - porady

Wszystko pięknie, ale niektóre z tych porad nie rozwiążą problemu posiadaczy kredytu hipotecznego we frankach. Chociażby sugestia, aby skonsolidować zadłużenie. Korzystna konsolidacja powinna spowodować obniżenie się oprocentowania kredytu,. Tymczasem w przypadku "frankowców", ich kredyty mają bardzo niskie oprocentowanie, czasami niższe od 1% RRSO. Nie da się ich zamienić na coś tańszego (np. poprzez konsolidację lub refinansowanie) nie tylko z powodu tego, że żądne obecnie rozwiązanie finansowe niema niższego oprocentowania, ale przede wszystkim dlatego, że istnieje poważne ryzyko "utrwalenia" powiększonego długu. Największym problemem ludzi który wzięli kredyt mieszkaniowy we frankach (zwłaszcza w latach 2007-2008) jest to, że z powodu drastycznego wzrostu kursu CHF ich zadłużenie kapitałowe bardzo mocno się zwiększyło (ktoś kto w połowie 2008 roku wziął kredyt we frankach na 500 tysięcy złotych, w chwili obecnej ma do spłacenia czasami prawie milion PLN).

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia