Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50
    Piorycz
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Kup mieszkanie blisko uczelni, to w razie czego będziesz mógł go wynająć studentom za super kasę. :P

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mokotów jest chyba najlepszy. Można stąd dojechać szybko wszędzie nie tylko metrem, ale też tramwajem i autobusem. Ludzie tu kupują np. na wynajem albo po prostu zapracowani, którzy nie chcą męczyć się z dojazdami. Przy okazji jest tu zielono, dużo terenów do spacerowania. Zastanawiam się nad mieszkaniem w kameralnym budynku, który powstaje przy ul. Racjonalizacji róg Woronicza.

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Kaja Metrowska Zobacz post
    No właśnie gdzie? Dzielnice takie jak Bielany czy Białołęka odpadają ze względu na zbyt dużą odległość od centrum.
    Hej
    Wszystko zależy od tego co chcesz robić i po co Ci mieszkanie Wiadomo - do mieszkania. Ale czy chcesz, żeby było oazą spokoju, czy raczej miejscem w samym sercu miasta - blisko do pracy i fajnych miejsc wypadowych. Myślę, zę dobrym pomysłem by zastanowić się nad sprawą jest skorzystanie z portalu nieruchomości, gdzie każdy developer, czy indywidualny sprzedawca może zamieścić swoje ogłoszenie, a Ty możesz porównać je pod względem ceny, metrażu, odległości od centrum, pracy, czy innych istotnych miejsc Ja osobiście skorzystałabym z portalu nieruchomosci com pl - wydają oni też informatory papierowe, które rozdają na targach mieszkaniowych, więc można powiedzieć że znają się na rzeczy Tutaj wrzucam link z wyszukanymi wszystkimi mieszkaniami w Warszawie. Możesz ustawić sobie 'mapę', która pokaże Ci rozmieszczenie wszystkich mieszkań, a następnie zbliżać interesujące Cię dzielnice
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-08-15 o 00:00

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Sam jestem zdania,że warto jest kupić mieszkanie deweloperskie. Jest to zwykle o wiele lepszy standard niż mieszkania na rynku wtórnym . Obecnie deweloperzy oferują lepsze technologie, o których ludzie 20 czy 30 lat temu nawet nie myśleli. Jest to większy koszt ale z drugiej strony remont takiego mieszkania również nie kosztuje tyle co doprowadzenie do porządku mieszkania, w którym ktoś wczesniej przed nami żył. Tak mamy puste ściany i łatwo wprowadzić swoją koncepcję . Obecnie fajne mieszkania powstają. Z tego co się orientowałem są planowane do oddania do użytku w 2016 roku ( druga połowa). Wilanów to dobra dzielnica, mieszkania może są tam trochę droższe ale w przyszłości mała szansa,że straca na wartości. Dojazd również mamy tam wzorcowy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 15-09-15 o 22:20

simian raticus
    Gość

W XXI wieku tylko wysoka renta w Norwegii się opłaca!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mieszkanie jednak kupuje się na długie lata. Imprezy, kluby i ciągły hałas szybko się nudzą. Sama Warszawa jest bardzo głośna i tłoczna na co dzień. Po pracy lepiej odpocząć. Ja kupiłem mieszkanie w Osiedle Radzymin pod Warszawą i cieszę się z tego wyboru. Mam duże mieszkanie, o jakim mógłbym tylko pomarzyć w Warszawie, własny ogródek, blisko kilka dużych sklepów. A do dojazdów można się szybko przyzwyczaić. Jak mieszkałem na Białołęce i jeździłem komunikacją miejską to schodziło mi jeszcze dłużej niż z Radzymina samochodem .

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

To zależy od przeznaczenia mieszkania, może pod wynajem? W każdym jednak liczy się dobra lokalizacja, teraz na topie jest Wola, ceny przystępne a bliskość centrum to ogromny atut. Mieszkam na Mokotowie ale gdybym mogła wybrałabym osiedle Bliska Wola na przykład.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-11-15 o 07:53 Powód: reklama

Siła Reputacji
    0

Mieszkanie, dom czy inną nieruchomość kupujemy na lata, dlaczego więc warto myśleć np. o Warszawie skoro jest wiele ciekawych innych miejsc. Polecam tu np. Kaszuby. Cisza, spokój, dużo jezior, w pobliży morze. A w dodatku nowe osiedla o połowę tańsze niż w Warszawie.

Klaudia Bienias
    Gość

Ja się przymierzam do zakupu apartamentu na Włochach. Powstaje tutaj taka jedna inwestycja. Apartament jest dwupoziomowy, z kominkiem, ogromną loggią, przestronnym salonem. Tanio nie jest, ale powiem tak – jak już mam gdzieś mieszkać, to chcę się czuć komfortowo. Inwestycja jest dokładnie na Śląskiej, blisko SKM i wylotu na autostradę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-03-16 o 23:19 Powód: wycięta reklama

Alan123
    Gość

Mimo wszystko polecam tereny obok Warszawy. Dużo ciszej jest.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia