Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Witka
    Gość

Wracacie do tych samych hoteli, czy szukacie nowych miejsc?

Wracacie do tych samych hoteli, czy szukacie nowych miejsc?
    Jak to wygląda jeśli wybieracie się do tego samego miasta, czy miejscowości?

BartekMazak
    Gość

Odp: Wracacie do tych samych hoteli, czy szukacie nowych miejsc?

To zależy, jak jadę nad morze to wolę w nowe miejsca, ale jak zwiedzać lubiane miasta jak Wrocław, czy Kraków, to lubię wracać do sprawdzonych miejsc, gdzie znam warunki, jedzenie itd.
    W Krakowie np wracam do tego hotelu: http://www.hotele.pl/krakow/conrad-hotel/ - rezerwowany zwykle taniej w sieci, a nad morze to już zależy, ale najczęsciej nowe miejsca.

marysia
    Gość

Jeśli mam zaufanie do hotelu, to wracam, zwłaszcza jak nie mam czasu na szukanie.
    I przy podróżach biznesowych czy konferencjach też nie eksperymentuję.
    Polecam np. ten hotel w Wawie: http://www.bwfelix.pl/. Dobry standard i zaplecze konferencyjne. W takie miejsce naprawdę warto wracać.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli nocleg był w porządku to wracam do tego samego miejsca :-) ale lubie tez przetestować nowe :-)

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

A ja wolę dreszczyk emocji i przenocowanie w innym miejscu. Nigdy nie wiesz co Cię czeka. No chyba, że jest to jakiś bardzo ważny wyjazd, gdzie wiem, że muszę być wypoczęta, wtedy wybieram to co znam. W ten sposób nie mam problemów.

pepka
    Gość

Cytat Napisał elander Zobacz post
    A ja wolę dreszczyk emocji i przenocowanie w innym miejscu. Nigdy nie wiesz co Cię czeka. No chyba, że jest to jakiś bardzo ważny wyjazd, gdzie wiem, że muszę być wypoczęta, wtedy wybieram to co znam. W ten sposób nie mam problemów.
    A ja właśnie nie przepadam za ryzykiem. Jak wynajmuję mieszkanie to albo z polecenia znajomych albo sprawdzone przez siebie. Czyta się również opinie w sieci.
    W październiku wracamy już po raz 3 do tego samego mieszkania w Międzyzdrojach, które wynajmowaliśmy w ostatnim roku. Bardzo ładne, o dobrym standardzie tak więc czemu mamy szukać czegoś innego?
    2 pokoje z osobną sypialnia oraz aneksem kuchennym ale w bardzo dobrej lokalizacji i świetnej cenie. Dla zainteresowanych zdjęcia są tutaj: http://miedzyzdroje.baltichome.pl/pl...a/197_94-marea
    Wprawdzie trzeba się trochę przyzwyczaić do tego skosu w sypialni ale mi akurat nie przeszkadza.
    Łazienka bardzo ładna i czysta.
    Oczywiście nie wszystko jest takie różowe ponieważ trzeba wpłacić kaukcję 400 zł w dniu przyjazdu niemniej jeszcze nad morzem takiego wygodnego noclegu nie mielismy. Hotel na pewno nie da takiej prywatności i swobody.
    835a69fbca09321ba364d0e6a8ad7129a995ec73.jpg

pola
    Gość

Ja staram się zawsze wybierać nowe miejsca i nie chodzi mi w sumie o hotele, a konkretne kraje czy miasta. Lubię poznawać nowe zakątki świata i rzadko wracam tam, gdzie już byłam.

olka
    Gość

Czasem wracam, to zależy oczywiście od miejsca, ale jest kilka takich do których z miłą chęcią wracam, i już w trakcie pierwszej wizyty wiem, że wrócę tu ponownie tak było np.w Tarnowie, miejsce z wyjątkowym klimatem i bardzo kameralną atmosferą. kilka tygodni temu byłam tu ponownie, z chłopakiemna weekend.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 17-04-15 o 12:40

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Raczej wolę testować nowe miejsca, chociaż zdarzało mi się już, że wracałam do czegoś sprawdzonego - najczęściej dotyczy to miejscowości górskich, ponieważ jak jadę na stoki to wolę zatrzymać się w pewnym pensjonacie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja staram się jeśli chodzi o miejscowości w których często bywam korzystać z tych samych miejsc. Nie szukam czegoś niby lepszego - dobre jest wrogiem lepszego.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia