Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Rejs promem - przygoda czy pijaństwo?

może jakbyś się napił to by Ci przeszło ;-) a tak poważnie też o tym słyszałem. Aczkolwiek są ludzie, którzy podróżują promem do pracy i wtedy zaszywają się w kajutach i wolą wyspać niż pić.

simian raticus
    Gość

Mocne picie skraca zycie! Postawil alkoholik wodke na stolik!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zależy w jakim towarzystwie sie wybierzesz

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Płynąłem dwa razy z kobietą. Piękna przygoda płynąc na górnym pokładzie, pijąc wino i oglądająć oddalający się Hel. Niestety atmosfera coraz przyjemniejsza więc druga butelka wina. Spacerek kolacyjka sześciometrowe fale biją o prom (sztorm akurat) pokład pusty więc trzecia butelka wina...

Więc jak by nie patrzeć przygoda połączona z pijaństwem :P
    Prom przypływał o 6 rano do portu...

simian raticus
    Gość

Ja bym chetnie Norwegie zobaczyl i Japonie!

Początkujący Avatar marysieńka
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał simian raticus Zobacz post
    Ja bym chetnie Norwegie zobaczyl i Japonie!
    No ja w tym roku zamierzam połączyć jedno z drugim, bo wybieramy się na dzień kobiet w specalny rejs do Szwecji - i będzie OPEN BAR ^_^

Mam tylko nadzieję, że z kumpelami będziemy w stanie zejść w Ystad na ląd i chociaż zerknąć na Szwecję - jeszcze nigdy nie byłam

amberus
    Gość

Skandynawia to jedynie 'fiordy' nie zapomniane. Jeśli Afryka to nie leżenie do góry brzuchem a wybrać rej po Nilu. Wiedza też daje przyjemność.

Cudak
    Gość

Też byłem kiedyś z żoną na takim rejsie, wycieczkę kupiliśmy w biurze podróży aviatourtravel. No trochę się popiło, przyznaję, bo alkohol, podobnie jak reszta wyżywienia był w cenie. Ale to już zależy od człowieka, każdy powinien znać umiar. My tak zabalowaliśmy tylko jednego wieczoru, bo okazało się, że znajomi też płyną.
    A tak poza tym, to był to bardzo przyjemny wypad. To znaczy i tak był bardzo przyjemny, nawet ten wieczór ze znajomymi.

Początkujący Avatar marysieńka
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał amberus Zobacz post
    Skandynawia to jedynie 'fiordy' nie zapomniane. Jeśli Afryka to nie leżenie do góry brzuchem a wybrać rej po Nilu. Wiedza też daje przyjemność.
    Chyba mnie choroba cywilizacyjna zaczyna dopadać, bo po przeczytaniu Twojego komentarza szukałam wzrokiem przycisku "Lubię to" :/

Tak, czy inaczej - ciężko byłoby Ci odmówić racji, ale w dzień kobiet zwiedzać absolutnie nie będę! Jest pewna granica, a tą granicą jest długi weekend majowy - kiedy robi się cieplej, można myśleć o bardziej konstruktywnym spędzaniu wolnego czasu Jeżeli w marcu okaże się, że Szwecja jest tak piękna, jak się mówi, że wygląda, to pewnie wrócę tam jeszcze z mapą w ręce, z bidonem w drugiej i z pupą na siodełku i namiotem na bagażniku

amberus
    Gość

Ech, gdzie te piękne czasy gdy zrobiłem ok. 5 tyś km po tej Skandynawii. I to wszystko przeważnie kompletne pustkowia za kołem pod biegunowym. Tam nawet 'ren' sobie wchodzi do sklepu i dostojnie przemaszeruje przez cały. [ wiadomo-lepiej nie płoszyć ]

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia