Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Ajlar
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Profi Credit problemy

Jestem bardzo ostrozna jeśli chodzi o sprawy finansowe i zawsze dokładnie czytam umowy/regulaminy bo często przy braniu pożyczek sa ukryte jakies opłaty itp. Podpisując umowe z (nieopłacona i nieoznaczona reklama) nie miałam wątpliwości, ze jest to słuszny wybór. Przejrzysta i prosta umowa bez zadnych ukrytych opłat, niskie odsetki oraz raty sprawiły ze z przekonałam się do pożyczek interntowych. To naprawde łatwy sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki i to bez wychodzenia z domu.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-07-15 o 11:30

Początkujący
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Siła Reputacji
    0

Zawsze można porozumieć się z pożyczkodawcą. Szczególnie tak dużym i tak znanym. Na pewno nikt nie będzie robił problemów.
    Sama osoba, która wzięła taką pożyczkę powinna zadbać o to, aby jak najszybciej znaleźć pracę i spłacić całe zobowiązanie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

jeżeli nie ma żadnych dochodów to nic nie może zrobić. W przypadku małych dochodów bądź czegoś pod zastaw może skorzystać z konsolidacji

Deryl
    Gość

Niestety takie do pożyczek trzeba podchodzić z zimną głową , dosyć łatwo ją dostać ale później mogą być problemy ze spłaceniem. Nie wszyscy mamy wpływ właśnie choćby na stałość zatrudnienia co wtym przypadku było całym meritum.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia