Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Piotr Benet
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jak rodzić sobie z trudną młodzieżą?

Pytanie do ojców - jak to u was wygląda, czy też przytrafiają się wam okresowe problemy z nawiązaniem komunikacji z dziećmi? Mam już dwójkę dorastających i czasami odnoszę wrażenie jakbyśmy żyli w dwóch różnych światach.

mezo
    Gość

Odp: Jak rodzić sobie z trudną młodzieżą?

Cytat Napisał Piotr Benet Zobacz post
    Pytanie do ojców - jak to u was wygląda, czy też przytrafiają się wam okresowe problemy z nawiązaniem komunikacji z dziećmi? Mam już dwójkę dorastających i czasami odnoszę wrażenie jakbyśmy żyli w dwóch różnych światach.
    Na pewno jest to trudny okres. Trochę Cię rozumiem ponieważ sam mam córkę w wieku nastoletnim i zaczynają się już pewne problemy ponieważ zaczyna się stawiać. O ile młodsza jest jeszcze grzeczna to jednak ze starszą jest trochę problemów. Niemniej sam zapisałem się jakiś czas temu na taki coaching dla ojców
    Sam jakiś czas temu się zapisałem i bardzo mi to pomogło. O ile wcześniej potrafiłem się córą nieźle pokłócić to obecnie zaczynam z nią łapać o wiele lepszy kontakt. I mam na nią pewne sposoby
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 21:48

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak rodzić sobie z trudną młodzieżą?

w takich wypadkach chyba podejmowanie próby rozmów do skutku i okazywanie wsparcia (ale takiego dorosłego, nie jak do dziecka) jest najlepszym rozwiązaniem, choc może na początku spotkac sie z oporem. tak czy siek kiedyś myślę zaprocentuje

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia