Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Hybrid View

damien
    Gość

Twoja ocena: Yes No

najskuteczniejsze formy dodatkowego zarobku

Chce zacząć jakoś dodatkowo zarabiać, ale nie wiem jeszcze jaka formę wybrac.... Tyle tego jest, czytałem sporo na temat właśnie , ale nie mogę się jakoś zdecydować, pomożecie "świeżemu"?

samosia
    Gość

Odp: najskuteczniejsze formy dodatkowego zarobku

Spróbuj się wkręcić w moneysaveapp, bardzo fajny sposób na dorobienie na początku kilkuset złotych, a potem nawet kilku tysięcy miesięćznie. Na stronie masz wszystko ładnie opisane i ja się właśnie wkręcam w ten projekt, zobacyzmy jak będzie po kilku miesiacach ale jestem pozytywnie nastawiona

Początkujący
    Mieszka w
    Gdynia
    Siła Reputacji
    0

Na pewno trzeba unikać klikania w reklamy w zamian za 0,001 gorsza, bo nawet nie dojdziemy do progu wypłaty

Początkujący
    Mieszka w
    Lublin
    Siła Reputacji
    0

Odradzam wszelakie klikanie w reklamy, czytanie maili, surfbary, piramidki finansowe itp.
    Zastanów się co lubisz, co jest Twoją pasją? Możesz np zarabiać na prowadzeniu bloga związanego z Twoim hobby albo obecną pracą.

simian raticus
    Gość

Zostancie psychiatrami wszyscy tutaj!

giga
    Gość

Może spróbuj program partnerski
    Ten ma akurat wysoką prowizję i jasne zasady
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-01-17 o 10:46

Ramecki
    Gość

Ja kiedyś dorabiałem tak, że polecałem konto w mbanku znajomym i jak otworzyli takie konto to ja dostałem z tego tytułu prowizję 50 złotych albo inną.
    Troche sie zarobiło

amberus
    Gość

W internecie jest obecnie pełno form dorabiania jak i zarabiania. Dorabianie - chyba ze 30 różnego typu klikaczy, poza buxami. Na wypłatę 10 zł tyrasz miesiąc. Czyli pomijamy. Zarabianie - od programów afilacyjnych po partnerskie. Polecam banków, bo finansowych masa i się nie przebijesz. Programy inwestycyjne - typ chociażby 'hyip' czy 'ponzi' na każdym zarabiasz, chociaż duże ryzyko. Moim ulubionym -Paidverts, wypłaciłem już ponad 3 tyś zł. Następna forma zarabiania to firmy typu -mlm. Tak przez wielu nie lubiane ale dają najlepszą i najuczciwszą kasę. Fakt że tu zasuwasz 2 czy 5 czy 8 miesięcy aby dojść do wypłat 4 czy 7 tyś zł miesięcznie , ale za to masz je gwarantowane na lata. I to ich wielki plus. Warunek trafić najlepszą firmę. Zajmuję się praktycznie już zawodowo zarabianiem [ 7 własnych stron] łatwo nie jest, ale tę 100 - wkę dziennie [ choć nie zawsze] ale wyjdę. Obecnie też biorę udział w wyjątkowym mlm. Ma produkt jedyny w swoim rodzaju. Tu kasa na początku kapała, obecnie robi się z tego cieniutki strumyczek. Zobaczymy co będzie dalej. = Szukajcie swego biznesu, nie patrzcie na etat, darowiznę od rodziców czy inne. Masz swoja kasę - jesteś wolny.

mmllmm
    Gość

Czy to jest etat czy Adsense czy jakis inny program partnerskiw każdym z nich jesteś od czegoś lug kogoś zależny.
    Plusem pozaetatowych zarobków jest to że na codzień nie musisz uśmiechać się do szefa.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zakładanie bloga pod kątem zarabiania przeważnie kończy się jego porzuceniem. Programy partnerskie są ok, ale bez zainwestowania wolnych środków w rozbuchanie takiego programu również szybko się skończy rozczarowaniem. Gdyby tak łatwo było dodatkowo zarabiać fajne pieniądze to ludzie rzucaliby robotę i zajęli się tylko tym "dodatkowym biznesem" bo by generował morze hajsu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia