Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
    Marta455
    Gość

Odp: Ogrzanie nowego domu

W swym domu zastosowałam ogrzewanie na podczerwień. Bardzo sobie je chwalę gdyż naprawdę w domu jest komfortowo ciepło praktycznie bezobsługowo gdyż jak się raz dobrze ustawi na panelu sterującym odpowiednie temperatury, które mogą być różne dla każdego z pomieszczeń w zależności od upodobań domowników, tak później nic się nie zmienia. Cała instalację wykonywała mi firma z Rokietnicy Eco Partner, która jest również producentem paneli grzewczych. panele te wykonane są z polskich materiałów dzięki czemu mamy gwarancję dobrej jakości i wytrzymałości.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Super opcje na ogrzanie domu dajecie, jak dla mnie mega opcja

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mogę polecić pompę ciepła + fotowoltaikę + inteligentne sterowanie temperaturą w domu. U nas robiła to firma Intelectro z Rokietnicy (Wielkopolska). Cały zestaw bardzo energooszczędny i ekologiczny. Inwestycja początkowo może wydawać się spora, ale ostatecznie po zastanowieniu się widać że dość szybko się zwraca.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Sam od jakiegoś czasu korzystam z ekogroszku i jestem bardzo zadowolony. Mniej zachodu z samym piecem, czyszczenie - ale zastanawiam sie jak wygląda sytuacja w domach z pasywnym ogrzewaniem. Czy obecna zima i takie ogrzewanie zadało testy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Harij Zobacz post
    Sam od jakiegoś czasu korzystam z ekogroszku i jestem bardzo zadowolony. Mniej zachodu z samym piecem, czyszczenie - ale zastanawiam sie jak wygląda sytuacja w domach z pasywnym ogrzewaniem. Czy obecna zima i takie ogrzewanie zadało testy.
    Na ten moment zaopatruje sie dzięki składowi - https://wegiel-stach.pl/ Blisko i w dobrej cenie, ale na jak długo pozwolą palic zwykłymi piecami. To bardzo dobre pytanie ;/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Owszem fotowoltaika jest doskonałym rozwiązaniem i to dla każdego. Praktycznie nasze zapotrzebowanie energetyczne jest naprawdę ogromne, czy to jesteśmy firmą, czy nawet i nie. Zatem warto z całą pewnością poszukać firmy, która oferuje dobre rozwiązania energetyczne. Chociażby firma https://sunvol.pl/fotowoltaika-legnica/ oferuję niezawodne instalacje fotowoltaiczne... Możecie do nich się zgłosić...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja postawiłam niedawno na fotowoltaikę dla firm https://passive-instal.pl/fotowoltaika/dla-firmy/ i okazało się to świetnym wyborem. Leasing jest bardzo niski co również mnie cieszy

Początkujący Avatar NolanBl1
    Siła Reputacji
    0

Najlepsze ogrzewanie, ogrzewanie eio przy słońcu, najlepiej jeśli twoje kluczowe pomieszczenia są po słonecznej stronie, przed domem nie ma nic do zasłaniania słońca, ale jeśli to nie jest możliwe to tak, już trzeba szukać rozwiązania takie jak grzejniki i izolacja ścian

Początkujący Avatar NolanBl1
    Siła Reputacji
    0

Ja ostatnio robiłem remont generalny (nigdy więcej, prawie rok mieszkania z powrotem u rodziców) i także postanowiłem pobawić się ogrzewaniem. Poleciałem w kombinacje fotowoltaika + ogrzewanie podłogowe (zastosowałem takie maty elektryczne co grzeją równomiernie na całej powierzchni) i powiem Wam, ze na razie bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Musiałem co prawda zrezygnować z niektórych rodzajów paneli - głównie takich co nie są dostosowane do tego typu ogrzewania, ale panele winylowe na podłogę łazienki też mogą ładnie wyglądać, jak się odpowiednio je dobierze. A i są takie co imitują kafelki :P Ogólnie polecam - podłogówka + fotowoltaika bardzo dobre rozwiązanie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dobra opcja z tym dofinansowaniem. Skorzystałem i udało się zamontować kocioł gazowy warmhaus od wentora. Ciepło, nie truje środowiska i nie muszę się martwić zakupem opału.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia