Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Cudak
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Akurat comperia powinna Ci dobrze doradzić. Kiedyś radziłem się ich w sprawie kredytu. Niezależni doradcy. Wybiorą Ci najlepszą ofertę.
    I na pewno nie pakuj się w prywatne pożyczki. Mają wiele kruczków wypisanych niewielkim drukiem. I tylko czekają na Twoje potknięcie. Jak pożyczka to jedynie bank..

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja również jestem zdania,że nie ma co samemu szukać tylko skorzystać z usług doradcy finansowego.
    I mam taką samą opinię w sprawie prywatnych pożyczek. Rzucają tego obecnie masę do skrzynek pocztowych, rozdają ulotki na ulicy a oprocentowanie jakie oferują jest takie wysokie,że po prostu szkoda gadać !

Miro
    Gość

W dostępnym informatorze o kredytach gotówkowych z pewnością znajdziesz bank, jeżeli masz zdolność kredytową to wyślij zapytania przez internet.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 10:34

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z małymi kredytami to masz rację. Najlepiej załatwić sprawę we własnym banku. W przypadku większych kredytów, niekoniecznie hipotecznych, ale np. samochodowych, to już lepiej skorzystać z pośrednika finansowego. Kiedyś tak właśnie kupowałem samochów z pomocą Idea Expert. Dzięki doradcy masz rozeznanie w różnych ofertach i możesz wybrać to co dla ciebie najkorzystniejsze.

sesjebankowe
    Gość

Jaki bank w Elixir sesjach

Najlepiej przejść się po kilku bankach z okolicy i zasięgnąć informacji jakie mają oferty dotyczące kredytu gotówkowego, lub dla kumatych posiedzieć na kompie i sprawdzić po stronach bankowych jakie warunki oferują. Przez internet nawet może i lepiej bo dostanie się kasę przelewem bankowym od razu na konto i nie trzeba latać po śniegu i mrozie.

ann
    Gość

Ja polecam porównać oferty kredytów bankowych
    Można wpisać potencjalną kwotę kredytu, okres spłaty, rodzaj spłacanych rat i na liście wyświetlą się szczegóły ofert.

pepka
    Gość

Chyba wczoraj czytałem w gazecie wyborczej, że w chwili obecnej obowiązują jakieś przepisy antylichwiarskie i banki nie powinny udzielać droższych kredytów gotówkowych jak 12% w skali roku. Oczywiście banki to kreatywne instytucje i zarabiają na różnego rodzaju ubezpieczeniach, prowizjach i innych ukrytych opłatach.
    Wychodzą więc na swoje - chociaż pewnie chciałby więcej. Zawsze gdy potrzebuję kredytu hipotecznego to pytam na forum - nie wiem skąd oni tam wygrzebują te oferty, ale sam raczej bym się do nich nie dokopał.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 10:35

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

sesjebankowe, oczywiście można przejść się po bankach, pozjadać wszystkie rozumy i wybrać bank. Ale można również skorzystać z porady eksperta i wybrać najtańszy kredyt.

wielkibrat
    Gość

Już kiedyś o tym pisałem. Doradca, tj. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe robi analizę większości ofert, na tej podstawie dobierają coś sensownego do was. Dorośnijcie do tego, że jeśli nie porównacie przynajmniej większości ofert, to możecie bardzo mocno wtopić.

Ramecki
    Gość

jeszcze polecam każdemu taki ranking kredytów internetowych, to dobry sposób na szybkie przejrzenie wszystkich ofert i wybranie najlepszej dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 10:35

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia