Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Jak pewnie wszyscy widzą banki prześcigają się w ofertach kredytów gotówkowych .Wszędzie reklamy.
    Zastanawiam się na co warto jest zwracać uwagę przy braniu takiego kredytu.
    Czy ktoś z Was może zdecydował się ostatnio na takie zobowiązanie?

Ramecki
    Gość

Odp: Kredyt gotówkowy. Jaki bank

najlepiej sprawdzić aktualne oferty - najlepiej i najszybciej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 11:34

pepka
    Gość

Cytat Napisał mezo Zobacz post
    Jak pewnie wszyscy widzą banki prześcigają się w ofertach kredytów gotówkowych .Wszędzie reklamy.
    Zastanawiam się na co warto jest zwracać uwagę przy braniu takiego kredytu.
    Czy ktoś z Was może zdecydował się ostatnio na takie zobowiązanie?
    Poprzednik dał Ci kalkulator - na pewno możesz sobie za jego pomocą wyliczyć ile będzie Cie mniej więcej kosztował kredyt. Nie jest złe narzędzie jednak ważniejsze powinno być dla Ciebie zestawienie tych kredytów. W sieci
    masz aktualny ranking kredytów oferowanych przez banki. Możesz się z nim zapoznać.
    Oprócz oprocentowania na pewno zwróć uwagę na okres kredytowania oraz prowizję.

mezo
    Gość

Cytat Napisał pepka Zobacz post
    Poprzednik dał Ci kalkulator - na pewno możesz sobie za jego pomocą wyliczyć ile będzie Cie mniej więcej kosztował kredyt. Nie jest złe narzędzie jednak ważniejsze powinno być dla Ciebie zestawienie tych kredytów. W sieci
    masz aktualny ranking kredytów oferowanych przez banki. Możesz się z nim zapoznać.
    Oprócz oprocentowania na pewno zwróć uwagę na okres kredytowania oraz prowizję.
    Dzięki ! Na pewno się przyda. W sumie od jakiegoś czasu szukałem właśnie takiego info.
    Zastanawiałem się czy nie warto jest się skonsultować z doradcą w zakresie kredytów. Myślisz, że to by się opłacało ?
    Czy jednak lepiej jest samemu czegoś sobie poszukać?

pepka
    Gość

Dzięki ! Na pewno się przyda. W sumie od jakiegoś czasu szukałem właśnie takiego info.
    Zastanawiałem się czy nie warto jest się skonsultować z doradcą w zakresie kredytów. Myślisz, że to by się opłacało ?
    Czy jednak lepiej jest samemu czegoś sobie poszukać?
    Myślę,ze najlepiej jednak byłoby pogadać z doradcą. Taki człowiek zna się ponieważ siedzi w temacie po uszy i na pewno powinien Ci dobrze doradzić. Przejrzy dla Ciebie ofertę wszystkich banków, weźmie pod uwagę Twoje możliwości, zdolność kredytową. Na stronie jaką tutaj dałam możesz znaleźć kontakt do doradcy kredytowego - w zasadzie do kilku. Są niezależni.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Sama tylko raz byłam zmuszona do wzięcia kredytu gotówkowego .Tak się jakoś ułożyło,ze kasa była na gwałt potrzebna a oszczędności bardzo niskie.
    Skorzystałam tak jak radzicie z usług doradcy kredytowego. Kredyt nie była aż tak wysoko oprocentowany i rozłożony na wiele lat tak wiec bez problemu go spłaciłam.

mezo
    Gość

A tak na marginesie czy ktoś się orientuje czy może można brać kredyt przez internet?
    Bo szczerze mówiąc to mieszkam troche na zadupiu ( że tak to brzydko nazwę) i każdy wyjazd do miasta to niezła wyprawa.
    Jakby się dało przez internet to byłoby to bardzo wygodne.

pepka
    Gość

A tak na marginesie czy ktoś się orientuje czy może można brać kredyt przez internet?
    Bo szczerze mówiąc to mieszkam troche na zadupiu ( że tak to brzydko nazwę) i każdy wyjazd do miasta to niezła wyprawa.
    Jakby się dało przez internet to byłoby to bardzo wygodne.
    Pewnie,że można . Weźmiesz bez problemu ale do pewnej określonej kwoty ( jednak te większe trzeba negocjować w oddziale) . Obecnie praktycznie wszystko można załatwić przez internet ponieważ jest to w interesie banku. Ułatwiają sprawę klientom tylko jak mogą.

Maciejo
    Gość

Kredyt przez internet da się bez problemu wziąć w banku w którym ma się konto. Jeżeli masz włączoną usługę bankowości internetowej to zazwyczaj w serwisie internetowym masz zakładkę dotyczącą kredytu gotówkowego. Na przykład w Pekao SA jest to zakładka Wnioski, gdzie masz między innymi możliwość złożenia wniosku o kredyt gotówkowy.
    Oczywiście przez internet nie da się załatwić takich spraw, jak kredyty hipoteczne, które wymagają bardziej skomplikowanego podejścia związanego z badaniem stanu nieruchomości, jej wyceną, upewnianiem się czy w księdze wieczystej nie ma wpisanej hipoteki, itp. Dlatego o kredyt mieszkaniowy czy pożyczkę hipoteczną trzeba starać się bezpośrednio w swoim oddziale banku.

pepka
    Gość

Konto równiez można założyć przez internet tak więc nie trzeba się ruszać z domu.
    Oczywiście wiele zależy od kwoty na jaką bierzemy kredyt. W przypadku mniejszych kredytów to jest to na pewno możliwe ale większy kredyt weźmiemy w placówce. Można wtedy oczywiście również negocjować warunki.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia