Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Na moim Pentium MMX nie odpali żaden linux *
    Ale win ME jakoś działa

*poza DSL ale instalacja na HD to cud...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

smalu dziwnym trafem w mojej sieci stoi serwerek z 486 DX 33MHz, 32MB RAM i stacją dyskietek - na tym stoi od ładnych paru lat FreeSCO. Drugi serwer to Pentium 133 z 64MB RAM i na tym stoi RH 6.x, trzeci serwerek - Celeron 300 + 64MB RAM a na nim Windows NT 4.0 SBE i obsługuje 20 komputerów :-) . Jeśli odpalasz system bez X`ów to nie wymaga to mocy obliczeniowej, a z tego co kojarze, to kiedyś była dyskusja o lekkich menadżerach okien na słabsze maszyny. Pogooglaj troszkę, to znajdziesz, bo KDE czy Gnome mogą być za duże i z tym się zgodzę :-)

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał smalu
    Na moim Pentium MMX nie odpali żaden linux
    Mandriva i RHEL to nie są jedyne istniejące linuksy. Podobnież pamięcio-procesoro-żerne KDE nie jest jedynym środowiskiem graficznym.

Bez problemu da się znaleźć distro, o wymaganiach pozwalających na instalacje na jeszcze gorszym sprzęcie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    smalu dziwnym trafem w mojej sieci stoi serwerek z 486 DX 33MHz, 32MB RAM i stacj dyskietek - na tym stoi od adnych paru lat FreeSCO. Drugi serwer to Pentium 133 z 64MB RAM i na tym stoi RH 6.x, trzeci serwerek - Celeron 300 + 64MB RAM a na nim Windows NT 4.0 SBE i obsuguje 20 komputerw :-) . Jeli odpalasz system bez X`w to nie wymaga to mocy obliczeniowej, a z tego co kojarze, to kiedy bya dyskusja o lekkich menaderach okien na sabsze maszyny. Pogooglaj troszk, to znajdziesz, bo KDE czy Gnome mog by za due i z tym si zgodz :-)
    Tak, DSL z CD odpala ale w trybie "dsl xsetup" bo inaczej nie czy z serverem iksw, neta z lan'u znajduje i nie wyskakuje upierdliwe "logowanie do udostpniania plikw i drukarek Microsoft Networks". Firefox odpaliem mimo i z moich 32 ram zrobiono ram disc... Problem jest przy instalacji- mam instalacje z Lilo lub Grub'em i "install as debian". Klikam wyskakuje okienko mam tam wpisa numer partycji wpisuje hda2, hda1 i czay czas error...Swapa wykrywa, a partycje linuksow zrobiem w PartitionMagic 8.0... A z reszt skoro nie mona uaktualnia to moe lepsze bdzie np. xubuntu (z xfce). Tylko troszk dua instalka A moe SLAX Popcorn 5.0.6, ktory ponoc ma sie zmiescic na 128MB - jajo 2.6.12 z ALSA, managerem okien XFCe, Firefoxem, XMMS, komunikatorem Gaim i edytorem textu AbiWord ?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Hmmm, ja mam Slax 5.0.6 i obraz zajmuje 177 MB, ale przyznam, że nie wiem co jest w tym distro :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

---------- 13:07 16.04.2006 ----------

Masz normalną edycję z KDE
    A jest jeszcze wersja malutka (taka tyci-tyci) i ją zainstaluje. Wgram sobie jeszcze moduły (
    Opera,Kadu, i inne ).

---------- 22:40 ----------

wracając do tematu : https://www.xo.pl/antyspam.html

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

dzieki Wujku Bodo, lecz kompilacja tylu plików było by jak instalacja gentoo...A z resztą nie długo kupie do swojego super sprzętu nową płytę główną+procek+ramy. A slax podczas odpalanie zawiesza się...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Lightbulb

Cytat Napisał tomasz rakoczy Zobacz post
    Cześć.

Czy istnieje polska lista spamerów, firm, które rozsyłają reklamy, itp.? Mam kilka przypadków, chętnie bym ich na takiej liscie umieścił.
    Tworzę własną lstę antyspamową.
    Proszę o pomoc w jej utworzenieu :-)

http://cnnb.iq24.pl/default.asp?grupa=83102&temat=29410

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)