Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Ramecki
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Która chwilówka jest najtańsza

Która chwilówka jest najtańsza - czy ktoś może orientował się w kosztach ostatnio i może pomóc w tym temacie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Która chwilówka jest najtańsza

hmm... wiesz co słyszałam ostatnio że dobre są pożyczki z janvest, moja znajoma brała tam pożyczkę, z tego co kojarzę wszystko przebiegało zgodnie z umową, bez niespodzianek finansowych. Zerknij sobie po prostu na ich stronę, możne Cię akurat zainteresują. Ale tak prawdę powiedziawszy odpuściłabym sobie na twoim miejscu takie pożyczki może pożycz od kogoś znajomego

Bromek4
    Gość

Na stronie, którą reklamuję, masz kalkulator chwilówek- od razu widać która jest najtańsza.
    Oferty są uaktualniane codziennie tak więc masz dostęp do wszystkich chwilówek i widać, która jest najtańsza
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-07-15 o 08:58

Mirtka
    Gość

Cytat Napisał Bromek4 Zobacz post
    Na stronie, którą reklamuję, masz kalkulator chwilówek- od razu widać która jest najtańsza.
    Oferty są uaktualniane codziennie tak więc masz dostęp do wszystkich chwilówek i widać, która jest najtańsza
    Faktycznie - bardzo przydatny kalkulator chwilówek - w ciągu minuty dowiedziałam się, która jest najtańsza i wysłałam wniosek

Maciejo
    Gość

Jest kilka firm pożyczkowych, które po raz pierwszy pożyczają bez konieczności opłacenia prowizji. W przypadku pierwszej pożyczki oprocentowanie wyniesie więc 0%. Np. robią tak Vivus, Netcredit i jeszcze parę innych. Tylko nie zawsze da się w taki sposób pożyczyć maksymalną kwotę, w przypadku niektórych firm będzie to do 500 złotych.

Ramecki
    Gość

Ok tyn KUKUS to dobry kalkulator - od razu faktycznie widać,m gdzie chwilówka jest najtańsza ale znalazłem jeszcze portal POŻYCZKI (wycięta reklama) - co sądzicie?
    Czy te pożyczki są dla was tanie?

Piotr Benet
    Gość

Tanie chwilówki - hmm, zależy co uznajemy za tanie. Jest to rzecz względna. Na pożyczki pozabankowe bardzo często decydują się osoby które nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej, którzy mają niejasną historię kredytową, którzy nie mają czasu na procedury bankowe - motywy są różne, ale fakt jest taki, że nie są to tanie rzeczy. Ale z drugiej strony gdyby kredyty bankowe były tańsze, zjawisko kredytów pozabankowych nie byłoby tak powszechne. A tutaj aktualne oprocentowanie tych ostatnich

Bylaty
    Gość

Cytat Napisał Ramecki Zobacz post
    Ok tyn KUKUS to dobry kalkulator - od razu faktycznie widać,m gdzie chwilówka jest najtańsza ale znalazłem jeszcze portal POŻYCZKI (wycięta reklama) - co sądzicie?
    Sądzę, że faktycznie są tutaj oferty tanich chwilówek i warto sprawdzić te oferty, ponieważ nie warto przepłacać w pierwszej lepszej chwilówce.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-07-15 o 08:59

fruitekk
    Gość

Faktycznie, na tym kamiwet chwilówka jest najtańsza.
    Nie znalazłem lepszej oferty chwilówki

Mirtka
    Gość

Cytat Napisał Ramecki Zobacz post
    Tutaj także widzę, że bardzo dobre oferty pożyczek.
    Nie wiem jak ludzie moga brać drogi chwilówki w byle jakiejś firmie jak wystarczy tylko chwilę poszukać i widać która chwilówka jest najtańsza.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 08-07-15 o 08:59

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia