Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jaki wózek widłowy?

Witam
    Jaki wózek widłowy kupić?
    udźwig max 3 T
    przesuw boczny
    maszt ok. max 4 m
    cena do 40k zł

Zależy mi na czymś niezawodnym.

mezo
    Gość

Odp: Jaki wózek widłowy?

Szukałbym wśród STILL lub ewentualnie Toyota. Chociaż w Still mają lepszy serwis.

pepka
    Gość

Też raczej decydowałbym się na Still. Kupując od nich masz jako taką pewność, że wózek wytrzyma trudy pracy na hali na 3 zmiany. W dużym skrócie są to wytrzymałe konstrukcje i tak jak poprzednik napisał, mają dobry serwis. A jaki model wybrać? Tutaj masz kilka propozycji (spam) wybierz ten który najbardziej spełni Twoje oczekiwania.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 08:16

pola
    Gość

Ja też słyszałam, że te ze Stilla są jednak lepsze.

Blueone
    Gość

A ja jestem za Clarkiem - w mojej firmie sprawdza się dobrze. Akurat w moim przypadku jest to wózek spalinowy - CGC50 model z udźwigiem do 5T. Pracowałem tym wózkiem w różnych warunkach i sprawdza się bardzo dobrze. Gdybyś miał jakieś pytania to pisz śmiało.

Piotr Benet
    Gość

To ja jeszcze wrzucę linka do firmy która zajmuje się sprowadzaniem oraz sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych: (spam)
    Mają w swojej ofercie te najpopularniejsze marki a więc:
    Linden, Toyota, Nissan. Zarówno o napędzie gazowym, elektrycznym oraz diesel.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 14:34

carolajn
    Gość

Najlepiej kupić używany wózek widłowy. Zaoszczędzisz na tym sporo kasy. Mój mąż ma magazyn i od dawna kupuje tylko używane wózki. Pozwala mu to na zaoszczędzenie 50% ceny nowego wozka.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Też szukam

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

A może marki Heli? My mamy ich wózki i bardzo dobrze nam się sprawdzają. Posiadamy trzy takie wózki i je kupiliśmy w firmie TRUCK MOTOR BIS WÓZKI WIDŁOWE https://www.truckmotor.pl/oferta/now...i-widlowe-heli z Olsztyna. U nich znaleźliśmy bardzo dobrej jakości maszyny, do kupna, ale także na wynajem. Uważam, że warto skorzystać z ich usług, mają także wózki paletowe, terenowe i wysokiego składowania, więc można się tam kompleksowo zaopatrzyć.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

No właśnie wybór jest całkiem duży, my kupiliśmy wózki Toyoty i one bardzo dobrze nam się sprawują. Znaleźliśmy je w ofercie firmy DOMINIKOWSKI WÓZKI WIDŁOWE https://www.wozkiwidlowe-dominikowsk...ferta/sprzedaz z Motylewa. Ich oferta produktowa jest bardzo szeroka, na pewno znajdziecie tam maszynę dla siebie, ale mają także kompleksowe usługi. Oferują sprzedaż, wynajem, ale także serwis wózków widłowych. Z serwisu korzystamy u nich regularnie, mają korzystne ceny, polecam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia