Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Land serwis w wieliczce - opinie

Witam szukam opinii na temat tego warsztatu jak w temacie. Znalazłem Land Serwis niedaleko miejsca mojego zamieszkania. Chciałbym pojechać tam bo od pewnego czasu nie działa mi tylna wycieraczka.. próbowałem szukać w sieci czym to może być spowodowane ale nic nie znalazłem... znajdę tam fachowców którzy wiedzą jak to naprawić taką usterkę ?

mezo
    Gość

Odp: Land serwis w wieliczce - opinie

To jest typowo sprawa związana raczej z elektryką. Być może przełącznik przy kierownicy nie domaga (mi kiedyś coś takiego się działo w Golfie, trzeba było wymienić, ale udało mi się znaleźć na szrocie i zapłaciłem coś koło 120 zł za wszystko).
    A Co do tego LS to z tego co wiem, to są ok - i nawet nie kasują człowieka zbyt mocno.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za odpowiedź sprawdzę ten przełącznik.. Oby to było coś błahego bo w tym miesiącu to już spore wydatki mam.. jak nie dam rady to podjadę do Land Serwis w Wieliczce daleko nie mam to chłopaki pomogą mi.

pepka
    Gość

Serwisowałem u nich kiedyś auto i i byłem zadowolony. Szybko i solidnie naprawiali. A ceny - wydaje mi się, że średnia krajowa.

mezo
    Gość

Poszukaj jeszcze na necie, na pewno ktoś z ludzików pytał o ten land serwis.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Teraz przed świętami to słabo żebym zostawił samochód w warsztacie.. umówię się po świętach bo muszę odwiedzić z rodziną dwa cmentarze póki co to poszukam jeszcze opinii o Land Serwis.

mezo
    Gość

I jak tam, udało się coś z tym zrobić?

kacper41
    Gość

Czy któs może ma jakieś informacje na ten temat? Wiem, że post stary ale chciałbym skorzystać z ich seriwsu i interesują mnie opinie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia