Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    zołza
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Gdzie kupić projekt domu?

polecam projekty domów tanich w budowie (wycięta reklama).
    Są to projekty tworzone z myślą o osobach, którym podczas budowy obiektu mieszkalnego zależy na maksymalnym ograniczeniu kosztów obiektu mieszkalnego. Wykorzystują one nowoczesne technologie, które zapewniają dużą oszczędność np. w przypadku materiałów użytych do budowy. Mimo niskiej ceny i stosunkowo niewielkiej powierzchni zachowują wysoką funkcjonalność, dzięki czemu stają się wspaniałym miejscem do życia przede wszystkim dla małych rodzin. Domy są utrzymane w tradycyjnym stylu, które doskonale będą prezentować się w otoczeniu natury. W prezentowanej poniżej grupie, dużą cześć stanowią projekty domów parterowych tanich w budowie, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród inwestorów. Ich naturalnym walorem jest prostota konstrukcji, a linię budynków urozmaicono niewielkim kosztem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-03-16 o 20:25

bartekrybarski
    Gość

Hm. no ja akurat zakupiłem w projekt w biurze znajdującym się niedaleko mnie w Gliwicach, natomiast ja myślę, że tutaj padło złe pytanie.
    Wszystko zależy od tego czy kupujemy typowy projekt czy indywidualny projekt domu.
    Różnice są wypisane w internecie

Ja wolałem wybrać indywidualny, no ale to się wiążę z wieloma dodatkowymi kosztami. Plus jest taki, że wiem, że będę posiadał niepowtarzalny dom, niespotykany nigdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-04-16 o 20:16 Powód: wycięta reklama

Papierowy Dom
    Gość

Kupowanie projektu to sprawa indywidualna. W necie pełno jest projektów tanich, jest w czym wybierać. My początkowo chcieliśmy projekt indywidualny, ale niestety cena była zaporowa, kupiliśmy projekt gotowy i dostosowaliśmy go do swoich potrzeb u lokalnego projektanta - koszt nieporównywalnie mniejszy, a mamy wszystko co dokładnie chcieliśmy i jak chcieliśmy.

Joanna Bartosiuk
    Gość

Kupuje się w sumie w tych czasach projekty w internecie, przynajmniej ja się tak spotykam ostatnio wystarczy poszukać niespamującej firmy i na pewno znajdziecie właściwą stronę
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-07-16 o 14:33 Powód: wycięta nieoznaczona i nieopłacona reklama

Nie polecam kupowanie przez internet. Lepiej wybrać się do sprawdzonej placówki.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Projekt gotowy nie dość, że musisz zakupić to jeszcze musisz go adaptować do lokalnych warunków u architekta. A do tego pewnie coś się chce zmienić, dodać okno, przesunąć ścianę i sumarycznie może wyjść brzydki dom w cenie porównywalnej do projektu indywidualnego, który jest w 100% dopasowany do naszych potrzeb. Więc chyba warto skorzystać z architekta. I tak do niego trafimy.

nartowy
    Gość

Najlepiej iść do projektanta aby przerzucił Twoją wizję na papier

Siła Reputacji
    0

Gotowe projekty choć nie są najlepsze. Zdecydowanie lepiej jest dopłacić i zdecydować się na indywidualny wtedy mamy wszystko pod kontrolą

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Bylaty Zobacz post
    Gdzie kupić projekt domu?
    Czy znacie jakieś sprawdzone portale gdzie mozna kupić takie projekt w miare tanio? Czytałem na forum jaki projekt domu, że w wielu przypadkach zlecenie zrobienia go głównemu projektantowi jest tańsze - co sądzicie?
    Nie wiem co kryje się dla Ciebie pod pojęciem "w miarę tanio", ja kombinowałem najpierw z zakupem u architekta, takiego projektu pod siebie, wyszło mi prawie 5k jak mnie podsumował za to czego chcę, i jakie chce wprowadzić rozwiązania do domu, i oczywiście byłem gotowy zapłacić za wszystko oby tylko mieć po swojemu, ale moja baba jak zawsze siadła do neta i mówi, co będziesz płacił, znajdziemy coś dla siebie no i rzeczywiście, kilka godzin jej to zajęło, wybrała kilka projektów, najdroższy za 3 200,00, zdecydowaliśmy się ostatecznie na taki za 2 700 - parter z garażem na dwa pojazdy, 168 m powierzchni użytkowej, znaleziony na pracownia-projekty.dom.pl/ mam nadzieję, ze pomogłem

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia