Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    Bylaty
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Gdzie kupić projekt domu?

Gdzie kupić projekt domu?
    Czy znacie jakieś sprawdzone portale gdzie mozna kupić takie projekt w miare tanio? Czytałem na forum jaki projekt domu, że w wielu przypadkach zlecenie zrobienia go głównemu projektantowi jest tańsze - co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-05-15 o 22:57

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Gdzie kupić projekt domu?

Nie wiem czy oszczędzanie na projekcie akurat jest dobrym rozwiązaniem. Co do firm projektowych jest tego cała masa w sieci wpisz sobie w google i bez problemu wyskoczy Ci kilkadziesiąt stron z projektami do kupienia. Ewentualnie mogę odesłać do pracowni Oryginalne Projekty to co mi się u nich podoba, że nie robią tego co wszyscy tylko projektują w bardziej nowoczesnych formach - - mi się zdecydowanie dużo bardziej takie bryły podobają, ale to jak wiadomo kwestia gustu.

fruitekk
    Gość

o projektach domów, architektach i wszystkim co z tym związane możesz więcej poczytać na forach budowlanych w tematach związanych z projektami. Powodzenia w szukaniu
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-05-15 o 22:57

wielkibrat
    Gość

Przynajmniej jeśli chodzi o domy nowoczesne. Akurat teraz zakup projektu domu nie jest już związany z aż takimi kosztami. Nawet jeśli oczekujecie czegoś ciekawego - o ile tylko postawicie na gotowy projekt.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-05-15 o 22:58

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kupując taki gotowy projekt nie wszystko może być takie jak chcemy. Myślę, że warto zrobić własny indywidualny projekt, gdzie sami wszystko zaprojektujemy od początku do końca.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał karolgrzelak10 Zobacz post
    Kupując taki gotowy projekt nie wszystko może być takie jak chcemy. Myślę, że warto zrobić własny indywidualny projekt, gdzie sami wszystko zaprojektujemy od początku do końca.
    Dokładnie, wtedy jest największa satysfakcja

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Wszystko zależy od tego co kogo satysfakcjonuje. I jaki ma na to budżet Można kupić sobie działkę i wynająć najlepszego architekta, żeby zaprojektował Ci dom, albo można kupić gotowca w stanie deweloperskim - lub kupić projekt
    Widziałam kiedyś gazetę reklamową domów drewnianych - tam były projekty gotowe i chyba można było je kupić. Ogólnie temat jest dość popularny, szczególnie zagranicą.

Projekt indywidualny, stworzony wspólnie z architektem, mimo, że droższy i bardziej czasochłonny od gotowego, będzie zawsze lepszym rozwiązaniem, ze względu na dopasowanie funkcjonalności i estetyki do potrzeb Inwestora.

Oczywiście istnieje jeszcze możliwość adaptacji projektu gotowego - zmiany pewnych cech, w zakresie dopuszczalnym przez autora projektu, aby dopasować go do własnego pomysłu. Więcej o adaptacji i możliwym zakresie zmian można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej.

Ze swojej strony chciałbym zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Majchrzak Pracowni Projektowej, w którym połączyliśmy cechy obu projektów - wszystkie domy dostępne w katalogu zostały stworzone na indywidualne zamówienie Inwestorów, a w następnie, w limitowanej ilości (28egzemplarzy), wystawione do sprzedaży.

Patryk Doliński

Julia F-k
    Gość

Cytat Napisał karolgrzelak10 Zobacz post
    Wpiszcie sobie proszę w wyszukiwarkę: "spam" - tutaj kupiłam projekt swojego domu.
    Jest wiele strony internetowych oferujących gotowe projekty domów.
    Jeśli kogoś stać, proszę bardzo, można zapłacić za indywidualny projekt, ale czy nie lepiej te pieniądze włożyć w wyposażenie domu?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-09-15 o 22:24

Siła Reputacji
    0

Temat wałkowany wielokrotnie i nic z niego nie ma. Po prostu jedni projekt kupują bo właściwie ile razy można wymyślić koło od nowa? A drudzy po prostu wolą go zrobić od zera i już

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia