Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Pomysły jesień w Polsce

Wrzucajcie swoje pomysły na jesienne wypady po kraju - w myśl zasady "cudze chwalicie swego nie znacie". Zacznę od siebie. Na mnie ogromne pozytywne wrażenie zrobił Zamość. Klimatyczne miasteczko gdzieś w woj. Lubelskim. Wyróżnia się architektonicznie. Panuje tam też fajny klimat.

mezo
    Gość

Odp: Pomysły jesień w Polsce

Cytat Napisał Kaja Metrowska Zobacz post
    Wrzucajcie swoje pomysły na jesienne wypady po kraju - w myśl zasady "cudze chwalicie swego nie znacie". Zacznę od siebie. Na mnie ogromne pozytywne wrażenie zrobił Zamość. Klimatyczne miasteczko gdzieś w woj. Lubelskim. Wyróżnia się architektonicznie. Panuje tam też fajny klimat.
    Ja również jakiś czas temu byłem w Zamościu. Jest faktycznie bardzo ładny ale wyjazd z tego miasta to mordęga ( piszę tutaj o obwodnicy).
    Na mnie jakiś czas temu największe wrażenie zrobiła Warszawa, która bardzo zmieniła się od czasu kiedy ostatni raz ją odwiedziłem . Ciągle coś się buduje, wiele świetnych restauracji. Noclegi również w przystępnych cenach. Nocowaliśmy razem z żoną w hotelu.
    Bardzo wygodne pokoje ( w końcu hotel 3*) oraz smaczne śniadanie w niewysokiej cenie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 10:33

marekwisniewski0
    Gość

Zgadzam się zamość to piękne jedno z najstarszych miast w Polsce, bardzo chciałbym odwiedzić to miejsce w wakacje. Ostatnio byłem w białobrzegach w hotelu. Podczas pobytu w agroturystyce nauczyłem się jeździć konno, i odpoczałem blisko natury od hałasu miasta.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 10:33

Początkujący Avatar ReneRCI
    Mieszka w
    Krakau
    Siła Reputacji
    0

Polecam zwiedzanie zamków w PL - zwłaszcza na Dolnym Śląsku: Książ i inne
    Dziń dybry !

pepka
    Gość

A ja proponuję wybrać się do jakiegoś uzdrowiska. Wakacje po sezonie w Polsce mają sens ponieważ ceny zazwyczaj są o wiele niższe niż w sezonie.
    Piękniej jest na przykład w Nałęczowie. Znajduje się tam kilka dobrych sanatoriów, w których jest możliwość wykupienia sobie całych pobytów oferujących wyżywienie, zakwaterowanie oraz pakiet zabiegów. Myślę,ze taki relaks raz na jakiś czas przydałby się każdemu. Szczególnie,że jak wynika z ostatnich sondaży Polacy pracuję stanowczo za dużo !
    Polecam internet. Znajdziecie na niej katalog wszystkich uzdrowisk w Polsce.
    A poniżej zdjęcie nałęczowskiego parku zdrojowego:
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-04-15 o 10:32

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia