Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Początkujący Avatar Trebacz
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: radzenie sobie ze stresem

Mi swego czasu na stres pomagały różnego rodzaju ziółka, herbaty, napary... ale to zależy od nasilenia stresu, u mnie nie było tak tragicznie to takie sposoby pomagały, szczególnie na zasypianie, melisa przed snem jest dobra.
    Are you talkin to me?

bartoszew
    Gość

U mnie na stres działa pobyt na łonie natury nad jeziorem, dlatego w zimę jestem bardziej zestresowany he.

Cudak
    Gość

Mi bardzo pomagają wizyty u terapeuty. Chodzę do Pracowni Psychorozwoju, (spam)
    Po prostu w pracy mam tyle stresów, że inne metody nie działają. Wcześniej próbowałem i ćwiczyć, i słuchać muzyki, a nawet piłem różne ziółka, ale to nic mi nie dawało.
    Dopiero terapia okazała się skuteczna i nieco łagodzi mój stan emocjonalny. Uczę się też opanowania w stresujących sytuacjach, więc już nie wybucham, gdy coś jest nie tak, jak powinno.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 12:12

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

wiecie co jak mam stres tego typu, że po prostu martwię sie o moją ciocię ma nowotwór w głowie. W tym przypadku trudno jest sie nie stresować jak dotąd nie znalazłam skutecznej metody na dłużej.

bartoszew
    Gość

Cytat Napisał monika Zobacz post
    wiecie co jak mam stres tego typu, że po prostu martwię sie o moją ciocię ma nowotwór w głowie. W tym przypadku trudno jest sie nie stresować jak dotąd nie znalazłam skutecznej metody na dłużej.
    przykro mi- takie sytuacje są rzeczywiście ciężkie- tutaj tylko trzeba mieć wiarę i ważna jest rozmowa, po prostu rozmawiać z tą osobą, żeby wiedziała, że ma kogoś bliskiego.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

najlepiej zawsze zachować spokój, nie śpieszyć się i wierzyć, że i tak wszystko jakoś się ułoży. Na mnie działa...

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

na stres najlepszy jest wysiłek fizyczny, szczególnie na świeżym powietrzu, na łonie natury - polecam jazdę na rowerze, oczywiście jak się ociepli. u mnie działa także przechadzka po lesie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja w przypadku stresu często słucham muzyki, ale nie tej często proponowanej na uspokojenie, tylko swojej, takiej jaką lubię. oraz odstawiam kawę

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

na stres dobry jest wysiłek, ponieważ organizm wytwarza wtedy wiele substancji pomagających radzić sobie ze stresem.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Polecam wakacje (oczywiście bez dzieci ) na chwilę ale pozwalają odreagować i naładować baterie.
    Jeśli jednak to jest na już nieosiaglne może trzeb pić melisę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia