Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: radzenie sobie ze stresem

Cytat Napisał magdaalena Zobacz post
    Polecam wakacje (oczywiście bez dzieci ) na chwilę ale pozwalają odreagować i naładować baterie.
    Jeśli jednak to jest na już nieosiaglne może trzeb pić melisę.
    nie przepadam za malisą, wolę formę tabletkową dlateo od casu do czasu ratuję się nervomixem, cieżko czasami się wyluzować, tym bardziej że w okresie wakacyjnym urlop równa się zasuwanie bardziej intensywne przed i po urlopie bo każdy chce wyjechać i jest masa pracy.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Żeby się odstresować idę sobie poćwiczyć. Jest to mój sprawdzony sposób. Oprócz samego zabijania stresu ćwiczę też z pasji a jakość treningów poprawiają mi sterydy z https://esterydy.pl/ naprawdę widać tego efekty.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja również ćwiczę i to trochę pomogło, ale korzystam także z suplementów. Mam fajny, naturalny suplement diety - Ashwagandha BIO, który kupuję w sklepie internetowym producenta NatVita: https://natvita.pl/kapsulki-tabletki...ena-sklep.html To suplement z żeń-szenia Ashwagandha, który ma bardzo dobre działanie. Pozytywnie wpływa na praktycznie cały organizm. Pomaga ze stresem, z redukcją cholesterolu, wspomaga także pamięć. Jeżeli zależy wam na wzmocnieniu organizmu, to koniecznie powinniście z niego skorzystać. Ja serdecznie go polecam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia