Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    kaasiaa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

radzenie sobie ze stresem

Stres jest wszechobecny, a jego wpływ odczuwają już dzieciaki. Macie jakieś sprawdzone pomysły dzięki, którym chociaż częściowo uda się zredukować stres związany ze szkołą/pracą i codziennym funkcjonowaniem...?

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Odp: radzenie sobie ze stresem

Ja ze stresem radzę sobie poprzez trening. Idę na trening, wyładowuję energię i jest mi lepiej. Jeżeli w danym dniu nie mam treningu to idę pobiegać, co koniec końców też treningiem jest. Do tego słucham jakiejś bardzo dynamicznej muzyki rockowej, która mnie nakręca. Czasami lubię też po prostu przyjść i pograć na komputerze, wtedy także potrafię zapomnieć o całym świecie.

Generalnie wydaje mi się, że ze stresem powinniśmy walczyć tym co po prostu lubimy robić. Wyjść z bliską osobą na spacer, pograć, pobiegać, iść na trening, posłuchać muzyki. Każdy ma swoje sposoby i każdy swoich sposobów powinien szukać, bo nikt nam w tym temacie złotego środka nie wynajdzie.

Ramecki
    Gość

Za stres odpowiedzialny jest KORTYZOL, tutaj trochę informacji na ten temat:

kaasiaa
    Gość

Próbowałam już na prawdę różnych sposobów. Niestety jestem po ciężkiej kontuzji więc niestety sport odpada...chociaż jeszcze niedawno bardzo mi pomagał faktycznie w odstresowaniu się. Za grami komputerowymi nie przepadam ale może spróbuje poeksperymentować z muzyką. A polecacie jakieś utwory, które podziałają na 100% przy dużym stresie i napięciu nerwowym?

Bromek4
    Gość

Poczytałem o tym GErelaxis i faktycznie masa pozytywnych opinii.
    Co sądzicie o takim sposobie na radzenie sobie ze stresem?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 11:11

kaasiaa
    Gość

Sprawdziłam darmową próbkę utworów GErelaxis i faktycznie mi pomogło. Niesamowite uczucie. Zdecyduje się chyba na zakup...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

ja raczej wolę się zrelaksować w sposób, który mi pasuje. Raczej nie stosuję jakiś tebletek itp.

Mirtka
    Gość

Tutaj tez jest to GErelxis (spam) w niższej cenie
    Kupiła i działa swietnie
    POLECAM
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 11:11

dibra
    Gość

Wystarczy się wysypiać i prowadzić zdrowy tryb życia

pepka
    Gość

Cytat Napisał dibra Zobacz post
    Wystarczy się wysypiać i prowadzić zdrowy tryb życia
    Ohoho. Ja też tak myślałam DO czasu kiedy nie zmieniłam pracy na bardziej wymagającą i odznaczającą się dużą odpowiedzialnością. Wtedy zobaczyłam co naprawdę znaczy stres.
    Byłam nadpobudliwa, wpadłam w lekką depresję. Całe dnie siedziałam na niewygodnym krześle w pracy przed komputerem. Koleżanka poleciła mi terapię czaszkowo krzyżową. Szłam na to z pewną dozą niepewności ale terapia okazała się bardzo skuteczna. Tutaj możecie sobie o niej poczytać
    (spam)
    Chodzę regularnie co dwa tygodnie do tego gabinetu.
    Terapeutka stymuluje ważne punkty na Waszym ciele czym powoduje wytworzenie dobrej energii. Czujemy się lepiej , zdrowiej.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 11:12

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia