Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    wielkibrat
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jakie dodatki do raspberry pi?

Co macie dokupione do swojego urządzenia? Jakie specjalne dodatki? Coś co rozszerza funkcjonalności? Proszę o przykłady. Zależy mi na zwiększeniu możliwości. Oczywiście wszystko w granicach kosztów. Propozycje?

Misia
    Gość

Odp: Jakie dodatki do raspberry pi?

Zdecydowanie ematador.pl - masz tam wyświetlacze, całe zestawy, moduły, karty pamięci,jak i klawiaturkę.
    A warto mieć tak na prawdę wszystko co wymieniłem - mój kolega z tego urządzenia zrobił mini konsolę do gier, tak więc...
    Próbuj, kombinuj, rozszerzaj i zainwestuj w nową wersję.

wielkibrat
    Gość

Nową wersję na pewno kupię, ale interesuje mnie bardziej na razie rozszerzenie tego co już mam. Z ematador.pl na pewno zamówię klawiaturę i pamięć, ale co jeszcze? Co dodatkowo poprawi jakość i możliwości urządzenia?

Misia
    Gość

To już pytaj bezpośrednio w sklepie. Malinka nie ma ogromnej ilości akcesoriów, raczej ta ilość jest stosunkowo skromna. Ale jest pewna lista takich, które warto posiadać bo rzeczywiście są mega przydatne. Sama klawiatura robi ogromną różnicę - dotykowe panele nie każdemu odpowiadają.

wielkibrat
    Gość

Kupuję wersję B+, od razu zamawiam klawiaturę. Ematador.pl obiecał mi do tego gratisy. Ogólnie widać, że sprzęcik się rozwinął - sprawdziłem co nowego wprowadzili i niektóre zmiany wyglądają na prawdę imponująco. Najważniejsze, że reagują na sugestie klientów...

Misia
    Gość

Dobry wybór. W tej wersji wiele poprawili, pojawiły się dodatkowe USB, wyeliminowano konieczność resetowania, teraz można korzystać z kart microSD.
    Z akcesoriami sprzęcik będzie miał jeszcze większe możliwości, a nowa wersja raczej wszystkich zaskoczyła pozytywnie.

wielkibrat
    Gość

No właśnie czytałem, że faktycznie wprowadzono wiele zmian - w zasadzie patrząc na to, jak wiele się zmieniło w tym urządzeniu, aż trudno uwierzyć że kosztuje tyle - mały komputerek z dużym potencjałem.

Misia
    Gość

Przyda się jeśli macie średnie pojęcie o temacie, zobaczcie - http://www.ematador.pl/pl/p/Zestaw-R...nfigurator/744
    Macie tam wszystkie możliwe opcje i na tej podstawie wybieracie konkretny sprzęcik.

wielkibrat
    Gość

Już po wszystkim, ale pamiętaj że są również inne urządzenia, takie jak choćby malinka czy BBB, więc wypadałoby wszystkie brać pod uwagę, ale to już kwestia wiedzy o sprzecie.

Misia
    Gość

Jeszcze taka ciekawostka w postaci całego zestawu - https://www.ematador.pl/pl/p/Modul-R...out-40-pin/788
    Moim zdaniem to jedna z ciekawszych wersji tego urządzenia.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia