Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
    justynak85
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Czy nadal opłaca się inwestować w mieszkania pod wynajem

Nadal sie opłaca, cały czas nieruchomości są jedną z najlepszych inwestycji.

Początkujący Avatar Thaveruld78
    Mieszka w
    WLKP
    Siła Reputacji
    0

Nieruchomości są może i jedną z najlepszych inwestycji ale czy uważacie że tak zostanie? W sensie czy warto inwestować w mieszkanie jak w coś rodzaju funduszu emerytalnego?

Początkujący Avatar sakuranna
    Siła Reputacji
    0

Uważam, że jak najbardziej! Szczególnie w dużych miastach - w takim wypadku nie tylko pod wynajem, ale również pod obiekty turystyczne, jak to ktoś pięknie przede mną zauważył
    Szczególnie duże i atrakcyjne miasta, takie jak Kraków, Wrocław, czy Gdańsk mają tu ogromny potencjał

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Uważam że tak, warunek to dobra lokalizacja taka żeby zawsze byli chętni. Wynajmuję już jedno mieszkanie po babci a przymierzam się też do zakupu już typowo pod wynajem apartamentu (reklama). Jest o tyle lepszy że wszystkie obowiązki i opłaty spadają tam na operatora a zyski dzielone są 50/50
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 25-11-15 o 11:18

Ryszard
    Gość

Uważam, że jak najbardziej opłaca się inwestować w nieruchomości pod wynajem. Ja wolne środki zainwestowałem w nieruchomość. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard apartamentów, umowa najmu podpisana na 15 lat i co najważniejsze wysoka stopa zwrotu przekonały mnie do takiej decyzji. Rzetelną pomoc uzyskałem od (wycięta nieopłacona i nieoznaczona reklama)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 10-06-16 o 23:11

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak najbardziej warto inwestować w mieszkania. Za mieszkaniem pod wynajem warto rozglądać się na Krzykach lub Swojczycach (z uwagi na studentów).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jaka jest teraz realna stopa zwrotu przy inwestowaniu w mieszkania? Nie interesuje mnie żadna konkretna metoda, tzn. interesuje mnie taka, która daje gwarancję najwyższego zysku, a jednocześnie nie jest ryzykowna. Przychodzi Wam coś na myśl?

Misia
    Gość

W atrakcyjnych turystycznie miastach kupisz nieruchomość z gwarancją zysku rocznego na poziomie 6 proc. tak więc chyba nieźle, co nie? Z tym, że to wymaga wyłożenia na start setek tysięcy, bo akurat ten przykład który widziałem dotyczy Zakopanego, a stawka za metr przekrasza tam 10 tysięcy.
    Tak więc nie chodzi o przypadkowe środki...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Możesz mi konkretnie pokazać przykład takiej nieruchomości z gwarancją zysku?
    Logiczne, że jeśli ktoś nastawia się na inwestowanie w nieruchomości, to posiada kilkaset tysięcy złotych na inwestycję.
    Przy czym ludzie raczej na jakieś cudowne zyski przy nieruchomościach się nie nastawiają - nie ma podstaw.

miks
    Gość

Naprawdę trudno to było znaleźć
    Po prostu mieszkaniem opiekuje się wtedy zarządca, który wypłaca ci kasę w ustalonych terminach.
    I tam masz jak wół napisane o 6 proc. zysku. Nie płacisz również podatku od zakupu, a to również spora kasa.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-10-16 o 18:22 Powód: wycięty spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia