Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Księgowość online

Korzystacie z takiego rozwiązania? Moim zdaniem jest to wygodna rzecz.

wawaler
    Gość

Odp: Księgowość online

Mam jeden program do faktur a drugi ogólny do zarządzani firmą, rzeczywiscie bardzo wygodna rzecz, mam zarządzanie finansami, majątkie, zasem pracy i rozliczeniami, ma wiecej funkcji dlatego częściej się przydaje
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-04-15 o 10:27

para
    Gość

My mamy taki program do prowadzenia księgowości, polecam - jest bardzo prosty w obsłudze, a dodatkowo mamy duże wsparcie firmy, która nam go wdrażała
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-16 o 11:11 Powód: wycięta reklama

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam z biura rachunkowego. Biuro rachunkowe posiada pracowników, którzy mieli do czynienia w swojej praktyce z wieloma podmiotami z różnych branż. Księgowa z takiego biura ma zatem bardzo szeroką wiedzę zarówno w sprawach księgowych, kadrowych, jak i podatkowych, dzięki czemu może łatwo i szybko przystosować się do prowadzenia ksiąg dowolnego przedsiębiorcy i cały czas jest na bieżąco w przepisach podatkowych.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-17 o 23:03 Powód: spam

marcinbosewski
    Gość

Ja korzystam z biura internetowego od ponad roku płacę 150 zł, wcześniej korzystałem z tradycyjnego płaciłem ponad 300 zł na miesiąc.
    Dla mnie to wygoda i oszczędność pieniędzy, jeśli są jakieś wątpliwości to dzwonie lub piszę maila do biura.

Moim zdaniem księgowość małej firmy lepiej jest poprowadzić samemu, Jest wiele darmowych programów które wam w tym pomogą, np. wersja demonstracyjna Enova. Ja tak zaczynałem do puki firma mi się nie rozrosła.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia