Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: jak pomóc osobie z depresją

Cytat Napisał kaasiaa Zobacz post
    Przeczytałam opis działania GErelaxis i wygląda zachęcająco myślę, że kupie jej w ramach prezentu jeden program... może jej to pomoże początkowo zacząć się uśmiechać i spojrzeć na życie z innej strony...
    Świetny pomysł, sama chciałabym dostać taki prezent. Taki przyjaciel jak Ty to skarb... Mi medytacja pomaga zawsze w trudnych chwilach. GErelaxis odkryłam stosunkowo niedawno ale odrazu spodobała mi się harmonia, którą wprowadza medytacja połączona z muzyką relaksacyjną do mojego życia...

Początkujący Avatar transkory
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Ania78 Zobacz post
    Świetny pomysł, sama chciałabym dostać taki prezent. Taki przyjaciel jak Ty to skarb... Mi medytacja pomaga zawsze w trudnych chwilach. GErelaxis odkryłam stosunkowo niedawno ale odrazu spodobała mi się harmonia, którą wprowadza medytacja połączona z muzyką relaksacyjną do mojego życia...
    To się nazywa naciąganie chorych. Takie metody są "wielce skuteczne" a tak naprawdę nic nie dające. Ot wielkie produkty które pomogą Ci się zrelaksować. Tym bardziej zwykła muzyka. To już lepiej posłuchać ulubionych piosenek i się z nich cieszyć. Relaks na depresje nie pomoże, potrzebny jest kontakt z innymi a nie izolowanie się w myślach.

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał transkory Zobacz post
    To się nazywa naciąganie chorych. Takie metody są "wielce skuteczne" a tak naprawdę nic nie dające. Ot wielkie produkty które pomogą Ci się zrelaksować. Tym bardziej zwykła muzyka. To już lepiej posłuchać ulubionych piosenek i się z nich cieszyć. Relaks na depresje nie pomoże, potrzebny jest kontakt z innymi a nie izolowanie się w myślach.
    Dokładnie. Ucieczka w medytację dla osoby zmagającej się z depresją? No chyba sobie żartujecie? Takie coś może tylko szybciej pomóc jej skończyć ze sobą, a nie wyjść z tego... Trzeba rozmawiać i wspierać, a nie kupić jakieś relaksacyjne muzyczki i radź sobie sama. Faktycznie wspaniały przyjaciel.

ratun
    Gość

mimo wszystko nie wierzę w depresję. człowiek musi sobie poradzić ze swoimi problemami

Początkujący Avatar transkory
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kordian Zobacz post
    Dokładnie. Ucieczka w medytację dla osoby zmagającej się z depresją? No chyba sobie żartujecie? Takie coś może tylko szybciej pomóc jej skończyć ze sobą, a nie wyjść z tego... Trzeba rozmawiać i wspierać, a nie kupić jakieś relaksacyjne muzyczki i radź sobie sama. Faktycznie wspaniały przyjaciel.
    Dziękuje za poparcie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia