Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    pepka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Sposoby na tańsze doładowanie telefonu

Czy macie jakieś sposoby na jakieś rabatowe doładowania do telefonu? mam w T-mobile i doładowuje się zwykle kartą 30zł.

Piotr Benet
    Gość

Odp: Sposoby na tańsze doładowanie telefonu

A próbowałeś przez (spam) ?
    Tam kartę o wartości 30 zł kupisz za 25,5 zł. Rabat obowiązuje tylko wtedy, gdy zalogujesz się na ten portal przez facebooka. No ale 4,5 zł zostaje w kieszeni. Zastanów się czy nie lepszą opcją będzie zakup karty o wartości 35 zł za 29,5 zł. Niewiele drożej, a oszczędzasz 5,5 zł.
    Inne opcje to ewentualnie allegro, ale nawet tam nie mają tak dobrych opcji.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 21:20

mezo
    Gość

Cytat Napisał Piotr Benet Zobacz post
    A próbowałeś przez (spam) ?
    Tam kartę o wartości 30 zł kupisz za 25,5 zł. Rabat obowiązuje tylko wtedy, gdy zalogujesz się na ten portal przez facebooka. No ale 4,5 zł zostaje w kieszeni. Zastanów się czy nie lepszą opcją będzie zakup karty o wartości 35 zł za 29,5 zł. Niewiele drożej, a oszczędzasz 5,5 zł.
    Inne opcje to ewentualnie allegro, ale nawet tam nie mają tak dobrych opcji.

Nie wiem stary skąd Ty to wziąłeś Ale doładowałem sobie testowo telefon za 20 zeta w plusie i zapłaciłem 17 plnów Akurat to, że trzeba się tam zalogować to najmniejszy problem
    A czy to zostanie na dłużej, czy to jakaś taka okresowa akcja jest?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 21:20

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ja ze swojej strony polecam Ci allegro. Lecz nie zawsze trafia się super oferta niestety :/. Ja w swojej karierze mozna powiedzieć trafiłem tam 2x razy na doładowanie o nominale 100 PLN ( za 95 zł ). A sposób kolegi wyżej ciekawy , muszę wypróbować

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia