Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    qbasinska
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Jaki operator voip

Witam wszystkich.

Chciałabym się dowiedzieć czy opłaca się obecnie wdrażać usługę VoIP dla małej firmy (10) pracowników? Jeżeli tak który operator VoIP jest godny uwagi?

Pozdrawiam

pepka
    Gość

Odp: Jaki operator voip

Sam korzystam z telefonu opartego na VoIP i nie mam zastrzeżeń. Jakość jest praktycznie taka sama jak w przypadku tradycyjnej telefonii. Nie zauważyłem również żadnych opóźnień i innych tego typu historii. Zaleta takiego rozwiązania to przede wszystkim dowolna pula numerów jakie możemy założyć. Nie bez znaczenia jest również aspekt ekonomiczny - wychodzi to kilka razy taniej niż tradycyjna telefonia analogowa. Niższe są też koszta utrzymania. Jednym z większych operatorów telefonii opartej na VoIP jest FCN - podaj tam swoje dane kontaktowe i po jakimś czasie skontaktuje się z Tobą konsultant i powie jakie są możliwości i koszta z tym zwiazane.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-04-15 o 17:31

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zgadzam się z przedmówcą, voip daje spore oszczędności. Dodatkowo polecałbym centralę telefoniczną. Dziś nie trzeba już kupować specjalnego sprzętu do tego celu. Centrale są dostępne w chmurze. Mogę Ci polecić taką wirtualną centralę u innego operatora voip tj. halonet - sprawdzona i tania. Mają też tanie numery i bardzo intuicyjny panel klienta (dla mnie to akurat bardzo ważne).
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 21-04-15 o 17:31

Kovee
    Gość

Nie wiem, jak z firmami prawdę mówiąc, indywidualnie korzystam z voip (operator) od całkiem niedawna i jestem bardzo zadowolony. A długo nie wiedziałem nawet o istnieniu czegoś takiego. Główna zaleta to ceny, szczególnie przy połączeniach z zagranicą.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-07-15 o 11:23

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia