Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    kaasiaa
    Gość

Twoja ocena: Yes No

być szczęśliwym

Jakie są Wasze sposoby by być szczęśliwym? Trzeba w ogóle coś robić? Myślicie, że życie bez szczęścia ma sens? Od czego w Waszej opinii zależy szczęście w życiu?

Ramecki
    Gość

Odp: być szczęśliwym

Ja myślę, że szczęście zależy od emocji - przynajmniej na terapii której byłem tak mi tłumaczono.
    Szczęście można kreować- ja korzystam z pozytywnych afirmacji na szczęście co daje mi niesamowite poczucie szczęścia, naturalnego, wewnętrznego szczęścia.

Czy ktoś z was też korzysta z afirmacji na szczęście?
    Jak na was one działają?

Dodatkowo macie tutaj darmową próbkę takich afirmacje na szczęście na mp3:
    (wycięta reklama)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-06-15 o 19:06

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że warto walczyć o szczęście, które dla nie osobiście ma wiele znaczeń. Szczęście to rodzina, zdrowie, przyjaciele i wiele wiele innych. Oczywiście czasami trudno utrzymać odpowiednią równowagę i być szczęśliwym wtedy trzeba zrobić nieco więcej. Ramecki ja korzystam z afirmacji i jestem bardzo zadowolona z efektów, są na prawdę zauważalne. A Ty korzystasz z afirmacji na mp3?

kaasiaa
    Gość

Afirmacje? Kiedyś ktoś mi wspominał ale zapomniałam totalnie o tym sposobie. Czy afirmacje są skuteczne? i jak szybko dają rezultaty?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

kaasiaa tak afirmacje, są skuteczne. A jeśli chodzi o rezultaty to zależy tylko od Ciebie, ja odkąd zaczęłam słuchać to na prawdę zaczęłam zauważać rezultaty już po kilka dniach. W przypadku afirmacji zmienia się Twoje podejście i w pewien sposób myślenie, zwalczasz lęki i opory, które wcześniej blokowały Twoje działania.

Jeśli nauczymy cieszyć się z drobiazgów wtedy będziemy szczęśliwi. Ciągłe narzekanie i nie zauważanie wokół siebie pozytywnych sytuacji do niczego dobrego nie prowadzi. Wydaje mi się, że szczęście zależy od indywidualnego podejścia człowieka do życia

marysia
    Gość

Jestem szczęśliwa, kiedy robię to co lubię, a nie to co muszę A więc kiedy spokojnie czy tam książkę, piję herbatę, czy gram w tą grę garbagegarage. WIadomo, nie zaawsze jest na to czas. Ale kiedy tylko uda mi się znaleźć taką chwilę tylko dla siebie, nic więej nie trzeba mi do szczęścia.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-06-15 o 19:06

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał xxxx Zobacz post
    Jeśli nauczymy cieszyć się z drobiazgów wtedy będziemy szczęśliwi. Ciągłe narzekanie i nie zauważanie wokół siebie pozytywnych sytuacji do niczego dobrego nie prowadzi. Wydaje mi się, że szczęście zależy od indywidualnego podejścia człowieka do życia
    Zgadzam się w zupełności. Trzeba nauczyć się cieszyć z małych rzeczy, dużo przychodzi z doświadczeniem.. grunt to próbować, a nie mówić, że i tak to nic nie zmieni...

kaasiaa
    Gość

Cytat Napisał Ania78 Zobacz post
    kaasiaa tak afirmacje, są skuteczne. A jeśli chodzi o rezultaty to zależy tylko od Ciebie, ja odkąd zaczęłam słuchać to na prawdę zaczęłam zauważać rezultaty już po kilka dniach. W przypadku afirmacji zmienia się Twoje podejście i w pewien sposób myślenie, zwalczasz lęki i opory, które wcześniej blokowały Twoje działania.
    @Ania78 po tym co napisaliście o afirmacjach poszukałam i spróbowałam darmowej próbki. Zanim zainwestuje pieniądze wolałam przetestować, niesamowite ale te nagrania przewartościowały moje myślenie. Wiem, że efekty są jeszcze chwilowe i trzeba je utrwalać ale na prawdę widzę zmianę. Korzystałam z afirmacji na szczęście.

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał xxxx Zobacz post
    Dokładnie tak. Wybujałe oczekiwania co do życia, czy cele tak ciężkie do zrealizowania, że nie jesteśmy w stanie ich osiągnąć także potrafią prowadzić do tego, że człowiek jest nieszczęśliwy. Lepiej starać się małymi kroczkami dążyć do czegoś i przez realizację właśnie tych małych celów osiągnąć szczęście. Do większych celów dochodzić krok po kroku, a nie rzucać się od razu na nie wiadomo jak głęboką wodę.

Mi do szczęścia wystarczy czas spędzany z bliskimi mi osobami. Wiadomo, jeżeli w parze z tym idą jakieś fajne pieniądze, za które można razem, ale powtarzam razem, gdzieś wyjechać to super, ale jeżeli ich nie ma to także nie rozpaczam. Potrafię zadowalać się małymi rzeczami jak spacer czy wyjście na lody.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia