Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Początkujący Avatar Stan_Turrent
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Solidny komputer PC do domu

Witam wszystkich. Mój komputer w domu ma już baaaaardzo wiele wiosen na karku i nie za bardzo się do czegokolwiek nadaje. Krótko mówiąc, muszę kupić coś nowego, bo mój obecny staruszek lada chwile wyzionie ducha

Co polecacie z gotowych zestawów? Zaznaczam, że lubię czasami pograć w gry Do wydania mam max 3000 zł. W internecie jest jakiś ranking blaszaków. Myślicie, ze coś z tego mógłbym wybrać?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-03-15 o 20:41
    Zamierzam złożyć mu propozycję nie do odrzucenia.

Waler
    Gość

Odp: Solidny komputer PC do domu

Musisz miec przynajmniej procek i5 najlepiej i jakaś dobra grafika. Dużo zależy też od dobrego monitora, bo możesz mieć dobre parametry techniczne, a to głównie monitor daje Ci płynność obrazu i dobre odwzorowanie kolorów. Do zestawu dorzuć sobie np ten monitorek iiyama ProLite GB2773HS 27"

mezo
    Gość

Oczywiście możecie się ze mną nie zgodzić ale jestem zdania,że komputery pc odchodzą już do lamusa...
    Szczególnie,że laptopy są coraz tańsze oraz w dobrej cenie oferują świetne parametry.
    Już za niecałe 3000 zł mozesz kupić naprawdę fajny sprzęt, który powinien Ci służyć przez długie lata. Jednocześnie masz tę wygodę,ze laptop jest przenośny i będziesz mógł z niego korzystać w praktycznie każdym pomieszczeniu. Jest również bardziej cichy.
    Zerknij sobie na poniższy laptop:
    (spam)
    Koszt to 3400 ale ciężko Ci będzie znaleźć lepszy. Ma:
    procesor i7
    grafikę ge force gtx860m
    oraz matrycę FullHD MATOWĄ.

pepka
    Gość

Niby to co piszesz jest prawdą ale trzeba też wziąć pod uwagę to,ze nie każdego jest stać na drogi laptop za 3000
    Jeśli ma na przykład jedynie 1000 zł to nie kupi sobie porządnego laptopa a stacjonarkę to już sprawi sobie nie taką złą .Może nawet da się pograć w te lepsze gierki.
    Autorze zerknij sobie tutaj:
    (spam)
    W sklepie obecnie mozna kupić w niewysokiej cenie zestawy komputerowe. Za 1200 zł możesz mieć na przykład fajny Lenovo z procesorem i3 oraz dobrą grafiką.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia