Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Cudak
    Gość

Twoja ocena: Yes No

od jakiego dewelopera kupić mieszkanie?

Cześć, jestem z Wrocławia i tu chciałabym kupić mieszkanie. Myślę przede wszystkim o mieszkaniu od dewelopera. Nie wiem tylko u którego najlepiej szukać lokum. Możecie napisać u kogo wy kupowaliście mieszkania, żebym mogła sobie znaleźć jakiegoś dobrego?

mezo
    Gość

Odp: od jakiego dewelopera kupić mieszkanie?

Cytat Napisał Cudak Zobacz post
    Cześć, jestem z Wrocławia i tu chciałabym kupić mieszkanie. Myślę przede wszystkim o mieszkaniu od dewelopera. Nie wiem tylko u którego najlepiej szukać lokum. Możecie napisać u kogo wy kupowaliście mieszkania, żebym mogła sobie znaleźć jakiegoś dobrego?
    Myślę, że bardzo wiele zależy od tego jakimi funduszami dysponujesz. We Wrocławiu buduje się w ostatnich latach bardzo wiele. Począwszy od luksusowych inwestycji po te w o wiele przystępniejszych cenach dla przeciętnego obywatela ( zazwyczaj na przedmieściach albo w spokojniejszych dzielnicach).
    W internecie znajdują się wirtualne targi nieruchomości gdzie znajdziesz wszystkie nowe mieszkania we Wrocławiu albo okolicach. Zazwyczaj deweloper nie podaje od razu ceny. Można się jej dowiedzieć na miejscu w biurze albo telefonicznie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 29-04-15 o 13:37

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja mam mieszkanie z Murapolu i wydaję mi się, że mają też jakieś swoje inwestycje we Wrocławiu. Murapol jako deweloper nie jest idealny, ale mi mieszkanie bardzo odpowiada.

ratun
    Gość

A jakiej wielkości mieszkanie Ci się udało kupić?

wielkibrat
    Gość

Osiedle w Radzyminie. Porównajcie sobie jakie pieniądze trzeba za takie samo mieszkanie zapłacić w Wawie. Jednak różnice są ogromne, a okolica, standard, jednak nie mają porównania. Ogólnie - im dalej od miasta tym lepiej, tym koszty niższe i otoczenie dużo bardziej atrakcyjne.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 29-04-15 o 13:37

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ratun Zobacz post
    A jakiej wielkości mieszkanie Ci się udało kupić?
    Niecałe 53 m2. U mnie w budynku było to największe mieszkanie. Teraz budują jeszcze apartamentowiec i wiem, że tam jedno mieszkanie ma 120 m2.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

We Wrocławiu buduje się bardzo dużo nowych mieszkań. Inwestycji jest bardzo dużo i większość z nich jest naprawdę godnych uwagi. Ja chyba zdecyduję się na mieszkanie, które oferuje Atal. Teraz tylko muszę wybrać lokalizacje bo mam dwie na uwadze.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jednego się nauczyłem przy szukaniu mieszkania - każdą ofertę trzeba sprawdzić osobiście. To że ktoś poleca to miejsce, wcale nie znaczy, że akurat dla Ciebie będzie to dobry wybór. Jeszcze rok temu mieszkałem w Poznaniu, a niedawno przeniosłem się na przedmieścia. Słyszałem dobre opinie o tym miejscu, ale decyzję podjąłem dopiero po obejrzeniu kilkunastu innych miejsc, w końcu to inwestycja na lata, muszę być pewien co wybieram. Kupno mieszkania wymaga czasu, wysiłku i analizy mnóstwa danych i to bez względu na to czy jesteś we Wrocławiu, Krakowie czy małym miasteczku.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 13-01-16 o 19:21 Powód: reklama developera

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiele zależy od stylu życia. Ci, którzy lubią mieszkać blisko centrum, ale chcą czasami odpocząć od zgiełku dużego miasta, powinni szukać swojego miejsca na Krzykach (np.Cafe Południe). Jeśli ktoś jest miłośnikiem natury to zdecydowanie Psie Pole/Swojczyce i tu polecamy Osiedle Przystań. Swojczyce to także dobra lokalizacja dla studentów, którzy z jednej strony mogą zamieszkać w prestiżowej lokalizacji, z drugiej mieć blisko na uczelnie (Politechnika, UP, UWr) oraz mają możliwość zakupu mieszkania w MDM.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia