Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    sagu
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Gdzie kupić meble biurowe?

wybór jest duży ,ale cena czy jest rozsądna to nie wiem

Buli
    Gość

Ja bym jednak kupił meble przez internet, obsługa jest coraz lepsza, a wybór ogromny. Jakość zdjęć coraz wyższa, a wymiary można sprawdzić. Tak jak napisałeś IKEA jest dość droga w stosunku do jakości i kłopotliwa, bo co raz więcej tam ludzi, którzy jeżdżą sobie tylko popatrzeć, a Ty nie możesz zaparkować... Poza tym nie wszędzie jest IKEA... Ja trochę żałuje, że nie rozwinęło się u nas jeszcze to co np. w Holandii, gdzie są tzw. second-handy i ludzie oddają za darmo rzeczy, które ty możesz kupić. Bardzo dużo rzeczy jest naprawdę wysokiej jakości i kupujesz je za kilka% ceny...

jurrek55ds
    Gość

ja ostatnio kupowałem na allegro

Początkujący
    Mieszka w
    Katowice
    Siła Reputacji
    0

Ja to uważam że ajlepiej zawsze wźiąć dąbrą firmę stolarską i wszystkie meble robić na wymiar. Nie wychodzą wcale drożej niż te kupowane w sklepie modułowe. Nawet biurko stolarz zrobi a wymiar i będzie trwalsze.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zależy jakie meble chcesz mieć . w biurze naszego szefa kilka tygodni temu postawiliśmy dwa eleganckie fotele od puszmana które służą jako miejsce do siedzenia dla klientów którzy przychodzą na rozmowę z nim i prezentują się bardzo dobrze. Natomiast jeśli o meblach biurowych mówisz jako krzesłach obrotowych to warto wybrać takie z atestami zdrowotnymi

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia