Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
    Cudak
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Gdzie kupić meble biurowe?

Otwieram właśnie biuro w moim mieście i będę chciał je wyposażyć. Komputery i pozostały sprzęt już mam, ale zastanawiam się, gdzie znajdę meble. Chodzi mi o biurka, fotele i jakieś szafki. Macie jakichś sprawdzonych producentów lub hurtownie?

pepka
    Gość

Odp: Gdzie kupić meble biurowe?

Cytat Napisał Cudak Zobacz post
    Otwieram właśnie biuro w moim mieście i będę chciał je wyposażyć. Komputery i pozostały sprzęt już mam, ale zastanawiam się, gdzie znajdę meble. Chodzi mi o biurka, fotele i jakieś szafki. Macie jakichś sprawdzonych producentów lub hurtownie?
    Mogę Ci doradzić gdzie sama zamawiałam meble do swojej pracy. W firmie Bakpol. Pozwolę sobie dać link do ich strony:
    (spam) - możesz przejrzeć sobie na niej oferowane przez nich meble na wymiar ale również gotowe. Może w innych sklepach można znaleźć trochę tańszą ofertę ale meble Bakpolu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, spełniają wszystkie odpowiednie normy i co najważniejsze są bardzo funkcjonalne.Na czym mi najbardziej zresztą zależało.
    Ostatnio kupowałam tam również takie szafeczki dla pracowników:
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:44

Początkujący Avatar grzesiek83
    Siła Reputacji
    0

w sklepach meblowych ;]

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tylko trzeba przyznać, że różne sklepy meblowe mają rozmaite style. Jeśli na przykład szukasz bardziej eleganckich mebli do biura typu gabinet, to warto może przejrzeć te meble (spam) .
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:46

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja bym szukała w specjalistycznych sklepach z meblami biurowymi, ponieważ tak będzie najszybciej i najłatwiej znajdziemy meble pasujące do naszego biura.

ratun
    Gość

Myślę, że warto zainwestować w (spam). To sprawdzona firma, a meble są świetnej jakości
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:48

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zależy, gdzie mieszkasz. W Warszawie jest fajny duży salon Mega Meble i są tam też meble biurowe - ogromny wybór

Początkujący Avatar hukasertyku
    Mieszka w
    jastrzębia góra
    Siła Reputacji
    0

wiesz co w każdym, większym sklepie meblarskim znajduje się dział mebli biurowych. więc może wystarczy pojeździć. nawet przez neta możesz to sprawdzić.

kasiamikula
    Gość

jeżeli mogę się wtrącić w temat, to polecę sklep z którego sama robiłam zamówienia do swojego 'domowego' biura. Zależało mi przede wszystkim na tzw. 'ergonomii' wnętrza - czyli by biurko nie było ani za duże, ani za małe (wbrew pozorom to ciężkie zadanie!), a szafki mieściły się pod ścianą i miały szerokość na segregator i nic więcej. Nie ma sensu tracić niepotrzebnej powierzchni.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-02-15 o 20:51

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W biurze też można fajnie urządzić się robiąc meble na wymiar. W tego typu wnętrzach zazwyczaj meble są bardzo proste.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia