Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wykonanie podłogi

Planujemy zakup i położenie podłogi. Jeśli chodzi o sam wybór podłogi, to prawdopodobnie będzie to parkiet, zastanawiamy się tylko, czy brać ją z montażem, czy też sami będziemy mogli się tym zająć. Czy ktoś tutaj, nie mając doświadczenia, zabierał się za kładzenie parkietu?

Voubres
    Gość

Odp: Wykonanie podłogi

Nie radzę podejmować się takich prac, jeśli się nie ma doświadczenia. Skoro już decydujcie się na dość spory wydatek, jakim jest parkiet, to na pewno chcecie, żeby trochę poleżał i jakoś się prezentował. Po co ryzykować? Jak dla mnie fachowcy są jak najbardziej wskazany.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Niby racja, pytanie jeszcze tylko: jacy fachowcy? Chodzi o profesjonalną firmę, gdzie można wziąć materiały z montażem czy raczej lokalne fachury od tego typu roboty?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Kup w Voxie z montażem, mniej zapłacisz za podłogę i przynajmniej masz pewność że dobrze położą.

Voubres
    Gość

Cytat Napisał Keteng Zobacz post
    Niby racja, pytanie jeszcze tylko: jacy fachowcy? Chodzi o profesjonalną firmę, gdzie można wziąć materiały z montażem czy raczej lokalne fachury od tego typu roboty?
    Ja myślałem o profesjonalnej firmie. Taka zajmowała się tym u nas, dokładniej mówiąc: studio (tu była reklama firmy, ktora zleca marketing szeptany)
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-07-15 o 12:20

pola
    Gość

Tej firmy nie kojarzę, ale mam na szczęście osobę, która robi takie rzeczy wśród znajomych i to zawsze jej je zlecam.

ratun
    Gość

Ja też będą zamawiał firmę. Wybrałem sobie fajny projekt wnętrza i dlatego nie chciałbym tego zniszczyć
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-03-15 o 12:06

venive
    Gość

A Warszawie kogo moglibyście wskazać do takiej roboty? Tj. do położenia parkietu, ale w terminie i bez fuszerki.

Skorka
    Gość

Cytat Napisał venive Zobacz post
    A Warszawie kogo moglibyście wskazać do takiej roboty? Tj. do położenia parkietu, ale w terminie i bez fuszerki.
    W Warszawie to napewno (wycięta nieoznaczona reklama) na warto sprawdzić, bo mają dobrą renomę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 22-07-15 o 12:18

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia